Rytua³y dla samotnych

Ocena: 4 (1 g³osów)

Tao samotno¶ci

Odkryj samotno¶æ, która mo¿e uszczê¶liwiaæ Nie daj zasn±æ zmys³om i odnajd¼ spokój ducha Medytuj, æwicz, oddychaj i ciesz siê ka¿dym dniem

Samotno¶æ. Czasem doprowadza nas do ³ez, innym razem staje siê odtrutk±, odpoczynkiem od zgie³ku dnia codziennego. Bywa, ¿e od niej uciekamy, ale równie czêsto pragniemy choæ chwilê pobyæ tylko ze sob±, znale¼æ siê z dala od obowi±zków i codziennej rutyny. Nawet ma³a dawka w³a¶ciwie za¿ytej samotno¶ci potrafi mieæ dzia³anie prawdziwie detoksykuj±ce. Szukasz ukojenia? Plastra na niespokojn± duszê? Eliksiru na sko³atane serce? Pozwól sobie na podró¿ do w³asnego wnêtrza.

Mo¿esz byæ singlem lub posiadaæ partnera. Mo¿esz byæ domatorem albo otaczaæ siê gronem przyjació³. Bez wzglêdu na p³eæ, zawód i wykszta³cenie jeste¶ osob± niepowtarzaln±, a czas, jaki nauczysz siê po¶wiêcaæ sobie, sprawi, ¿e zaczniesz to wreszcie dostrzegaæ i pozwolisz, by zobaczyli to równie¿ inni. Ten przewodnik pozwoli Ci postawiæ pierwsze kroki na uzdrawiaj±cej drodze, któr± w³a¶nie zmierzasz. Ma³e rytua³y i æwiczenia zajm± Ci mniej czasu, ni¿ my¶lisz, a w zamian ofiaruj± równowagê psychiczn±, na jak± niewielu ludzi mo¿e dzi¶ sobie pozwoliæ. Odkryj swój twórczy potencja³ i nie bój siê realizowaæ marzeñ.

Tylko krowy chodz± stadami -- lwy zawsze samotnie

Pozytywne my¶lenie -- medytuj, korzystaj±c z oddechu, mo¿liwo¶ci cia³a i afirmacji. Prezent dla cia³a i ducha -- odkryj uzdrawiaj±ce metody poszczenia i rozkwitaj. Rytua³y zapachowe -- olejki eteryczne, aromatyczne k±piele, kadzid³a. Æwiczenia oddechowe -- ¶wiadomy oddech, respiracja w zgodzie z natur±.

Nie bój siê samotno¶ci i pamiêtaj
mówienie do siebie to zawsze rozmowa z kim¶ inteligentnym.

"¯ycie pe³ne jest rozpaczy, samotno¶ci, cierpienia i w dodatku tak szybko siê koñczy." Woody Allen

Informacje dodatkowe o Rytua³y dla samotnych:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2007-12-13
Kategoria: Poradniki

wiêcej

Kup ksi±¿kê Rytua³y dla samotnych

Cytaty z ksi±¿ki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej ksi±¿ki.

Zobacz tak¿e

Rytua³y dla samotnych - opinie o ksi±¿ce

Avatar u¿ytkownika - godmyt
godmyt
Przeczytane:2017-12-14, Ocena: 4, Przeczyta³am, wyzwanie 2017- 26 ksi±¿ek, Po¿yczone,
Recenzje miesi±ca
Andrzej Ziemiañski ;