Rytua造 dla samotnych

Data wydania: 2007-12-13
Doda/a ksi捫k: helion

Ocena: 0 (0 g這s闚)

Tao samotno軼i

• Odkryj samotno嗆, kt鏎a mo瞠 uszcz窷liwia
  • Nie daj zasn望 zmys這m i odnajd spok鎩 ducha
  • Medytuj, 獞icz, oddychaj i ciesz si ka盥ym dniem

Samotno嗆. Czasem doprowadza nas do 貫z, innym razem staje si odtrutk, odpoczynkiem od zgie趾u dnia codziennego. Bywa, 瞠 od niej uciekamy, ale r闚nie cz瘰to pragniemy cho chwil poby tylko ze sob, znale潭 si z dala od obowi您k闚 i codziennej rutyny. Nawet ma豉 dawka w豉軼iwie za篡tej samotno軼i potrafi mie dzia豉nie prawdziwie detoksykuj帷e. Szukasz ukojenia? Plastra na niespokojn dusz? Eliksiru na sko豉tane serce? Pozw鏊 sobie na podr騜 do w豉snego wn皻rza.

Mo瞠sz by singlem lub posiada partnera. Mo瞠sz by domatorem albo otacza si gronem przyjaci馧. Bez wzgl璠u na p貫, zaw鏚 i wykszta販enie jeste osob niepowtarzaln, a czas, jaki nauczysz si po鈍i璚a sobie, sprawi, 瞠 zaczniesz to wreszcie dostrzega i pozwolisz, by zobaczyli to r闚nie inni. Ten przewodnik pozwoli Ci postawi pierwsze kroki na uzdrawiaj帷ej drodze, kt鏎 w豉郾ie zmierzasz. Ma貫 rytua造 i 獞iczenia zajm Ci mniej czasu, ni my郵isz, a w zamian ofiaruj r闚nowag psychiczn, na jak niewielu ludzi mo瞠 dzi sobie pozwoli. Odkryj sw鎩 tw鏎czy potencja i nie b鎩 si realizowa marze.

Tylko krowy chodz stadami -- lwy zawsze samotnie

• Pozytywne my郵enie -- medytuj, korzystaj帷 z oddechu, mo磧iwo軼i cia豉 i afirmacji.
  • Prezent dla cia豉 i ducha -- odkryj uzdrawiaj帷e metody poszczenia i rozkwitaj.
  • Rytua造 zapachowe -- olejki eteryczne, aromatyczne k徙iele, kadzid豉.
  • 鑿iczenia oddechowe -- 鈍iadomy oddech, respiracja w zgodzie z natur.

Nie b鎩 si samotno軼i i pami皻aj
m闚ienie do siebie to zawsze rozmowa z kim inteligentnym.

"砰cie pe軟e jest rozpaczy, samotno軼i, cierpienia i w dodatku tak szybko si ko鎍zy."
Woody Allen

Kup ksi捫k Rytua造 dla samotnych