Sekret najpilniej strzeżony

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2013-10-22
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 9788378184317
Liczba stron: 416
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 5.75 (4 głosów)

,,Gdyby przyznawano Nagrodę Nobla za sztukę opowiadania, Archer by ją zdobył".

,,Daily Telegraph"

Trzeci tom ,,Kronik Cliftonów"

Hit tegorocznych list bestsellerów!

Rok 1945. Izba Lordów nie ustaliła, kto powinien odziedziczyć majątek rodowy Barringtonów. O wszystkim zadecyduje głos lorda kanclerza. Jego werdykt rzuci długi cień na życie Harry'ego Cliftona i Gilesa Barringtona.

Harry powraca do Ameryki, żeby promować swoją najnowszą powieść, a Emma rozpoczyna poszukiwania dziewczynki, którą znaleziono w wiklinowym koszu w gabinecie ojca po jego zabójstwie. Giles wpada w sidła kobiety, która poluje na jego fortunę. Musi również stawić czoło dawnemu wrogowi, Fisherowi, który chce zrujnować jego karierę polityczną.

Nowe pokolenie także zmaga się z kłopotami. Sebastian, syn Emmy i Harry'ego, zostaje wydalony ze szkoły i nieświadomie wplątuje się w międzynarodową aferę związaną z rzeźbą Rodina. Czy zdoła ułożyć sobie życie? Czy rodzina Cliftonów kiedykolwiek wyzwoli się od nieszczęść?

,,Archer jest niesamowitym pisarzem, z powodzeniem zdaje u czytelnika najważniejszy egzamin - wzbudza w nim chęć przewrócenia kartki, by się dowiedzieć, co będzie dalej".

                                                                                                                     ,,The Sunday Times"

Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Obie książki zostały sfilmowane. Jego sławę ugruntowały następne powieści i opowiadania: Córka marnotrawna, Stan czwarty, Więzień urodzenia, Synowie fortuny, Sprawa honoru, Ścieżki chwały oraz Ale to nie wszystko. Z jego najnowszego cyklu ,,Kroniki Cliftonów" ukazały się dotąd Czas pokaże, Za grzechy ojca i Sekret najpilniej strzeżony.

jeffreyarcher.com

Kup książkę Sekret najpilniej strzeżony

Opinie o książce - Sekret najpilniej strzeżony

Avatar użytkownika - bibliotekarkaB
bibliotekarkaB
Przeczytane:2013-11-23, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2013,
Trzecia odsłona Kronik Cliftonów. "Czas pokaże" zachwycił mnie, "Za grzechy ojca" troszeczkę rozczarowało. Na szczęście w tej części Archer wrócił do formy i znów mogłam dosłownie upajać się czytaniem. Tylko, że znowu trzeba czekać na kolejna część...
Link do opinii
Avatar użytkownika - cykuta
cykuta
Przeczytane:2017-01-07, Ocena: 6, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - mapi
mapi
Przeczytane:2016-02-14, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Avatar użytkownika - Tessie89
Tessie89
Przeczytane:2015-06-16, Ocena: 6, Przeczytałam, Przeczytane, Ulubione,
Inne książki autora
Za grzechy ojca
Jeffrey Archer0
Okładka ksiązki - Za grzechy ojca

Nowy Jork, rok 1939. Harry Clifton, podający się za Toma Bradshawa, zostaje aresztowany i oskarżony o zabójstwo brata. Przed sądem broni go ceniony adwokat...

Dziennik więzienny II
Jeffrey Archer0
Okładka ksiązki - Dziennik więzienny II

Drugi tom "Dziennika więziennego" stanowi relację Archera z pobytu w więzieniu Wayland w hrabstwie Norfolk, do którego zostaje przeniesiony z Belmarsh...

Reklamy