Słonecznik

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2006
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 83-89779-80-3
Liczba stron: 326
Dodał/a książkę: Autor X

Ocena: 5.17 (6 głosów)

"Slonecznik jest zarówno powieścią przygodową, jak i historią o miłości. To rzecz o wierze i poświęceniu. Ale przede wszystkim jest to opowieść o nadziei."

Kup książkę Słonecznik

Opinie o książce - Słonecznik

Avatar użytkownika - Daisy
Daisy
Przeczytane:2015-08-11, Ocena: 5, Przeczytałam, Świąteczne wyzwanie 2015,
Piękna książka o miłości,wierze i dzieciakach mieszkających w Słoneczniku,ale nie o kwiat tu chodzi, tylko...przeczytajcie bo warto!
Link do opinii
Piękna opowieść, w której przeplatają się losy ludzi zranionych, zagubionych, poszukujących bliskości drugiej osoby. Przeżywane przez nich problemy i rozterki mogą się wydawać odległe, lecz po namyśle okaże się, że są bliskie każdemu z nas. Przedstawione postaci dzieci pokazują, iż te "pokrzywdzone, zaniedbane", przyzwyczajone do walki o zaspokojenie swoich podstawowych potrzeb nie tracą z pola widzenia drugiego człowieka i jego potrzeb. Z kolei historia Christine i Paula pokazuje, iż "każdy związek jest podróżą, a podróż bez ryzyka nie istnieje (...) najlepsze, co możemy zrobić, to znaleźć sobie towarzysza, z którym chciałoby się ją odbyć."
Link do opinii
Avatar użytkownika - halina-k
halina-k
Przeczytane:2010-03-17, Ocena: 5, Przeczytałam,
Opowieść o nadziei, miłości, przyjaźni. Pozwala zastanowić się nad swoim systemem wartości, nad tym, co ważne.
Link do opinii
Avatar użytkownika - takahe
takahe
Przeczytane:2013-10-08, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2013, pożyczone ;),
Piękna i interesująca książka. Zawiera przepiękną historię miłosną i fascynujący opis geograficzno-przyrodniczy. Bohaterami książki są porzucona przez narzeczonego tuż przed ślubem Christine oraz Paul Cook lekarz który przeżywa koszmar na dyżurze i "ucieka" od tego do Peru. Drogi bohaterów się przecinają, łączą i dzielą, jednak wszystko pięknie się kończy. Książkę bardzo przyjemnie się czyta i drży o los bohaterów. Polecam ją bardzoooo :)
Link do opinii
Avatar użytkownika - Elina44
Elina44
Przeczytane:2013-11-12, Ocena: 4, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - azetka79
azetka79
Przeczytane:2013-03-20, Ocena: 6, Przeczytałam,
piękna historia miłosna, choć bardziej pociągnął mnie wątek przygodowy i ten ukryty, ale wokół którego wszystko się obraca... miłość do dzieci odrzuconych- Słonecznik to Sierociniec... super!!!
Inne książki autora
Obiecaj mi
Richard Paul Evans0
Okładka ksiązki - Obiecaj mi

Opowieść o obietnicach, których moc zdolna jest pokonać czas "W zamkniętych na klucz i ukrytych w szafie szkatułkach przechowuję dwa naszyjniki. Są podarunkami...

A step of faith
Richard Paul Evans0
Okładka ksiązki - A step of faith

A step of faith is a fourth from The Walk series. Alan Christoffersen faces a life-changing crisis on his journey to Key West Florida. http://www.richardpaulevans...

Reklamy