Okładka książki - Spójrz mi w oczy, Audrey

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2016-10-16
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 9788380081925
Dodał/a książkę: Radosław H.

Sophie Kinsella zagościła na brytyjskich listach bestsellerów dzięki swojej pierwszej książce, będącej podstawą kasowego filmu pt. Wyznania zakupoholiczki. Książka Spójrz mi w oczy, Audrey to jej pierwsza powieść dla młodych czytelników.

14-letnia Audrey cierpi na zaburzenia lękowe. Nie chodzi do szkoły, rzadko opuszcza dom, nosi ciągle ciemne okulary. Terapia przynosi powolne postępy, ale nabiera tempa, gdy Audrey poznaje Linusa, kolegę jej starszego brata. Za pomocą przyjacielskiego uśmiechu i zabawnych liścików Linus zaczyna wywabiać ją do normalnego życia – no, w każdym razie najpierw do Starbucksa, ale to dobry początek!

Czy odnalezienie prawdziwej przyjaźni może rzeczywiście zdziałać terapeutyczne cuda? Autorka z niezaprzeczalnym literackim wdziękiem i zmysłem bystrego obserwatora komicznych wypadków życiowych opowiada historię uczucia, które może leczyć rany i koić czytelnicze zmysły.

Kup książkę Spójrz mi w oczy, Audrey

Opinie o książce - Spójrz mi w oczy, Audrey

Avatar użytkownika - Mlodociani
Mlodociani
Sytuacje opisywane przez autorkę są naprawdę zabawne. Jednak czasami bywa groźnie. Przez chorobę Audrey zamknęła się w sobie, świat stał się dla niej ponury, czarny z nielicznymi przebłyskami białego. Aż w końcu jaśniutki promyczek pojawił się w jej życiu. Miał on na imię Linus. Był on kolegą Franka, który towarzyszył mu przy grach komputerowych głównie przy „Ziemi zdobywców”, powoli wyprowadza bohaterkę książki z choroby. Więcej: https://mlodociani-recenzenci.blogspot.com/2017/07/sophie-kinsella-spojrz-mi-w-oczy-audrey.html
Avatar użytkownika - ROptymista
ROptymista
Przeczytane:2017-07-17, Ocena: 5, Przeczytałem,
Opowieść o Audrey zapewni każdemu czytelnikowi cały wachlarz emocji, a to ze względu na ciekawie poprowadzoną fabułę i świetny świat przedstawiony. „Spójrz mi w oczy, Audrey” to naprawdę ciekawa lektura o ważnej problematyce, dużej dawce humoru i bohaterach, którzy od razu zaskarbiają sobie sympatię czytelnika. Polecam! Więcej: http://recenzjeoptymisty.blogspot.com/2017/07/lek-przed-spoeczenstwem.html
Pamiętasz mnie?
Sophie Kinsella0
Okładka ksiązki - Pamiętasz mnie?

Lexi budzi się w szpitalu po wypadku samochodowym. Myśli, że wciąż jest rok 2004, ma dwadzieścia pięć lat, krzywe zęby, a jej życie uczuciowe i zawodowe...

Noc poślubna
Sophie Kinsella0
Okładka ksiązki - Noc poślubna

Lottie ma nieodparte przeczucie, że jej chłopak wkrótce poprosi ją o rękę. Okazuje się jednak, że to nie ręka jest przedmiotem prośby chłopaka, ale wyjazd...