Tajemnica czarnej róży

Data wydania: 2011-11-01
Kategoria: Horror
ISBN: 978-83-7722-139-6
Dodał/a książkę: Karmelek3

Zamilcz! – rozkazał nieznajomy, przeszywając ją morderczym spojrzeniem, którego się zlękła. Gdy w końcu odzyskała panowanie nad sobą, młodzieniec postawił ją na ziemi, a następnie wyciągnął mały lśniący przedmiot.
– Ten naszyjnik ma ci przypominać, że nie jesteś sama. Gdy będziesz potrzebowała pomocy, dotknij tego talizmanu i pomyśl o mnie. Na pewno przyjdę ci z pomocą – wyjaśnił. Dziewczyna spojrzała na otrzymany klejnot. Przedstawiał on piękną czarną różę… Gdy popatrzyła w miejsce, gdzie powinien stać nieznajomy, nie ujrzała nikogo.

Sytuacja rodzinna sprawia, że Cornelia zamieszkuje u swojej babci w małej miejscowości Dacezville. Dziewczyna od dawna fascynuje się starym dworkiem, stojącym na obrzeżach miasteczka, gdzie zginęła pewna wampirzyca. Postanawia zbadać historię tego tajemniczego miejsca.
Cornelia ma na barku znamię w kształcie czarnej róży, która była symbolem wampirzycy, a bliźniacze podobieństwo do niej sprawia, że całe miasteczko zaczyna wierzyć w reinkarnację dawnego wroga.

Kup książkę Tajemnica czarnej róży

Opinie o książce - Tajemnica czarnej róży