Tajemnicze zamki i pałace cz.1

Mroczne zamczyska, bajeczne pałace i ukryte w gęstwinach dwory. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie jest ich tak wiele, że trudno byłoby wszystkie zliczyć. Czy coś je łączy? Zdecydowanie tak. Wszystkie są na swój sposób TAJEMNICZE! Kto raz pozna magię zgłębiania ich sekretów i niewyjaśnionych zagadek, kto wsłucha się w szeptem przekazywane legendy, ten już zawsze czuć będzie tęsknotę za czasem spędzonym wśród tajemniczych zamków i pałaców. Wtedy zaś nie pozostanie nic innego, jak rozpocząć drugi etap przygody - wędrówkę ich śladem... Tajemnicze zamki i pałace to kolejna, pasjonująca książka autorstwa duetu: Robert Primke - Maciej Szczerepa. Tym razem do pary znanych propagatorów wojennych tajemnic Dolnego Śląska dołączyła Ewa Olszewska - autorka przytoczonych w książce legend. Trafienie do opisanych w publikacji miejsc ułatwi zaś bogaty materiał ilustracyjny przygotowany przez Andrzeja Klimasa i Bartosza Rdułtowskiego. Robert Primke i Maciej Szczerepa są autorami wielu artykułów i publikacji dotyczących historii Dolnego Śląska

Informacje dodatkowe o Tajemnicze zamki i pałace cz.1:

Wydawnictwo: inne