Okładka książki - Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow - Multiplayer - poradnik do gry

Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow - Multiplayer - poradnik do gry

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2004
Dodał/a książkę: helion

Poradnik dla wersji mulitplayer do gry Splinter Cell: Pandora Tommorow, zawierający informacje pomocne przy pierwszym zetknięciu się z trybem gry wieloosobowej, jak również cenne wskazówki i informacje dla graczy zaawansowanych.

Skrócona wersja spisu treści:
-[Najemnik\ Jak wytropić szpiega
-[Najemnik\ Sztuczki
-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 19

Informacja o grze

Sequel znakomitej gry akcji/TPP z 2003 roku, która pozwalała nam wcielić się w Sama Fishera - tajnego agenta, członka grupy nazywanej "Third Echelon", jaka wchodzi w skład NSA (National Security Agency).

Gra Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformach: PC, GBA, PS2, XBX. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Kup książkę Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow - Multiplayer - poradnik do gry

Red Faction II - poradnik do gry
Piotr "Zodiac" Szczerbowski0
Okładka ksiązki - Red Faction II - poradnik do gry

Poradnik do gry akcji Red Faction II został napisany dla najwyższego poziomu trudności, czyli HARD, dzięki czemu zawiera potrzebne informacje o czekających...

Aliens vs Predator 2 - poradnik do gry
Piotr "Zodiac" Szczerbowski0
Okładka ksiązki - Aliens vs Predator 2 - poradnik do gry

W poradniku tym znajdziecie szczegółowy opis każdego gatunku, z podziałem na ogólną charakterystykę, dodatkowe umiejętności poprzez używany sprzęt, na...

Dobry pies
Rafał Witek