TV Cia這

Wydawnictwo: Mag
Data wydania: 2014-01-15
Doda/a ksi捫k: elibri

Ocena: 5.5 (2 g這s闚)

Mistrzowski powrót do pierwszej ligi.

SFX

Witamy w nowym interfejsie.

TV Cia0 opowiada histori Noli Blue: m這dej gwiazdy pop, dziewczyny, której ka盥y zazdro軼i i której towarzystwa pragn wszyscy. Ma talent, ma przeboje, ma mi璠zynarodow s豉w, ma wszystko czego zapragnie.Jednak瞠, kiedy zaczyna odbiera w豉sn skór programy telewizyjne, los porywa j w podró daleko poza granice pop-gwiazdorstwa, do którego przygotowywa豉 si ca貫 篡cie.

Opowie嗆 o Frankensteinie dla pokolenia "X-Factor". TV Cia0, przesycone t sam obecno軼i paso篡tniczych mediów, które 篡wi si Nol, jest jedn wielk reklam lirycznego mistrzostwa Noona, a reklama ta mno篡 si na wszystkich pasmach jak wirus.

Stylowa postmodernistyczna Ewangelia.

_Pornokitsch

Kup ksi捫k TV Cia這

Opinie o ksi捫ce - TV Cia這

Avatar u篡tkownika - slpablos
slpablos
Przeczytane:2014-04-21, Ocena: 6, Przeczyta貫m, 12 ksi捫ek 2014, Mam,
Noon udowodni mi, 瞠 Uczta Wyobra幡i jest naprawd smakowita. To moje pierwsze zetkni璚ie z t seri (na szcz窷cie jeszcze trzy pozycje czekaj na p馧ce), a ju czuj najwy窺zych lot闚 fantastyk. Jak w porz康nej uczcie smaki, tu bombarduj nas skojarzenia, my郵i, s這wa, odniesienia. McLuhan i jego "medium jest przekazem" oraz telewizja jako szaman plemienia epoki elektryczno軼i przerysowane do granic mo磧iwo軼i, zatracanie granic cz這wiecze雟twa, fraktalne zap皻lenia, s這wa i zdania poszatkowane jak sygna造 i szumy, przemiana Noli Blue i losy Melissy Gold, przesycenie informacj kt鏎ego do鈍iadczamy ju teraz. Odnosz czasem wra瞠nie, 瞠 przez nat這k i powielanie informacji, ten medialny szum zmienia si nasza pami耩, obejmuj帷 kr鏒szy okres, gdy umys jest bombardowany kolejnymi newsami. Mimo 瞠 technologia idzie naprz鏚, tkwimy w jakim pozornym zawieszeniu, bo wszystko dzieje si naraz. Noon pokazuje to w mistrzowski spos鏏, maluj帷 s這wami poemat epoki informacji. Co ciekawe, mimo opisywania nowych technologii autor nie zag喚bia si w szczeg馧y techniczne, zostawiaj帷 nam pole do domys堯w i skojarze. http://slpablos.blogspot.com/2014/04/tv-cia0-jeff-noon-czyli-poemat-naszych.html
Avatar u篡tkownika - sabja
sabja
Przeczytane:2014-07-10, Ocena: 5, Przeczyta豉m, 52 ksi捫ki - 2014, Mam, Na p馧kach,
Inne ksi捫ki autora
Wurt
Jeff Noon0
Ok豉dka ksi您ki - Wurt

Rocznicowa edycja „Wurta”, ukazuj帷a si po dwudziestu latach od pierwszej publikacji, zosta豉 uzupe軟iona o trzy cudowne nowe opowiadania...