Wielka księga soków

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2013-10-25
Kategoria: Kuchnia
Dodał/a książkę: elibri

Ta książka to przewodnik dla każdego, kto pragnie wykorzystywać odżywcze i prozdrowotne właściwości soków. Soki ze świeżych i surowych warzyw i owoców, przeciery oraz domowej roboty mrożone przekąski to prosty i pyszny sposób na zapewnienie sobie ,,codziennej ósemki", czyli pięciu porcji świeżych warzyw i trzech porcji świeżych owoców.

Znajdziesz tu 350 receptur!

Ciesz się smakiem warzyw i owoców w postaci soków, toników, napojów oczyszczających i pobudzających trawienie, herbat, przecierów, koktajli i doskonałych zamienników dla kawy czy herbaty, a także mrożonych przekąsek.

Książka zawiera:

• Informacje na temat 7 głównych układów naszego ciała, a w szczególności na temat ich roli w zachowaniu zdrowia, potencjalnych schorzeń oraz zmian, jakie można wprowadzić w diecie i stylu życia, aby utrzymać optymalny poziom ich funkcjonowania.
  • Szczegóły dotyczące 80 powszechnych problemów zdrowotnych wraz z zaleceniami dotyczącymi możliwości ich łagodzenia za pomocą naturalnych produktów żywnościowych.
  • 128 zdjęć owoców, warzyw i ziół, a także informacje na temat ich właściwości leczniczych oraz rady dotyczące zakupów i przechowywania produktów.
  • 16 stron kolorowych zdjęć, inspirujących do robienia soków.

Kup książkę Wielka księga soków

Opinie o książce - Wielka księga soków

Wielka księga smoothies. Odkryj ponad 400 przepisów!
Pat Crocker0
Okładka ksiązki - Wielka księga smoothies. Odkryj ponad 400 przepisów!

Koktajle to szybki, łatwy i smaczny sposób na dobre zdrowie. Odkryj ponad 400 przepisów, które pozwolą ci cieszyć się zdrowiem w każdym...