Wielki kłamca

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2006-06-01
ISBN: 83-60376-03-4
Dodał/a książkę: Ewa Woźniak

"Wielki kłamca" Millenii Black to pełna emocji, oryginalna i zręcznie napisana powieść o ludzkich błędach i słabościach, ale także o potrzebie ich odkupienia i próbie ucieczki od życia ukształtowanego przez kłamstwa z przeszłości. W tym niezwykle wnikliwym dramacie rodzinnym, który powstaje, gdy wskutek niewłaściwych decyzji człowiek zaczyna prowadzić podwójne życie, nie ma bohaterów, którzy wychodzą cało z opresji

Millenia Black jest znakomitą pisarką i fascynującą medialną postacią, uznawaną za eksperta w dziedzinie związków międzyludzkich i podwójnego życia. "Wielki kłamca" to jej powieściowy debiut. W chwilach wolnych od pisania lubi słuchać piosenek Nata King Cole'a i Judy Garland. Uwielbia też klasyczne, stare hollywoodzkie filmy. Millenia jest wychowanką Keiser College. Urodziła się na południu Florydy, gdzie mieszka do dziś. Obecnie pracuje intensywnie nad drugą powieścią. Jest niezamężna. Nigdy też nie była związana z mężczyzną, który prowadził podwójne życie. Tak przynajmniej jej się wydaje.

Kup książkę Wielki kłamca

Opinie o książce - Wielki kłamca