Wierszyki 3-latków

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2015-03-25
Dodał/a książkę: elibri

Zbiorek Wierszyki 3-latków został przygotowany z myślą o dzieciach, które przeszły już etap zainteresowania jedynie książką obrazkową i są gotowe wysłuchać krótkiego tekstu i go powtórzyć.

Wybrane przez nas wierszyki i wyliczanki wpadają w ucho i łatwo je zapamiętać. Mogą być też pomocą w sprawach wychowawczych (jak w wierszyku Sio, katarze!) czy pretekstem do zabaw ruchowych (jak w wierszyku Mam chusteczkę).

Wierszyki 3-latków mogą towarzyszyć dziecku przez cały dzień: podczas mycia, ubierania, spaceru i zabawy.

Podczas zabawy w czytanie kształcimy procesy funkcjonowania uwagi, pamięci, percepcji, wyobraźni słuchowej i wzrokowej, koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej. Dziecko uczy się przez własną aktywność, ćwiczy cierpliwość i pamięć. Jest to też doskonały moment na pogłębienie relacji z rodzicem czy opiekunem.

Dodatkowo rodzice znajdą w książce rady, jak pracować, żeby zachęcić malucha do czytania.

Kup książkę Wierszyki 3-latków

Opinie o książce - Wierszyki 3-latków

Aktywna zawodowo 50plus cz.2
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Aktywna zawodowo 50plus cz.2

Poradnik dla aktywnych kobiet 50+, które chcą spełniać się zawodowo i ciągle rozwijać swoje umiejętności. Książka zawiera praktyczne wskazówki...

Księga Wampirów. Antologia
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Księga Wampirów. Antologia

"Tęsknisz za bezwzględnymi bestiami lub arystokratycznymi, lecz bezlitosnymi krwiopijcami? Pragniesz prawdziwej, gęstej i pachnącej człowiekiem krwi? Masz...