Windows NT 4

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 1997-03-17
Kategoria: Poradniki
ISBN: 8386718714
Liczba stron: 312
Dodał/a książkę: helion

Ocena: 0 (0 głosów)

Windows NT Workstation 4 jest zorientowanym problemowo, łatwym w użyciu przewodnikiem, omawiającym najczęściej stosowane elementy NT Workstation. Czytelne i przystępne rozdziały umożliwiają zapoznanie się z możliwościami Windows NT. W rezultacie szybko opanujesz nową konfigurację pulpitu, "od ręki" zrealizujesz zadanie i przejdziesz dalej, do kolejnych elementów systemu.

Zacznij korzystać z NT Workstation już dzisiaj nawet jeśli nie jesteś zaawansowanym użytkownikiem komputerów. Wykorzystaj potęgę i niezawodność środowiska NT. Użyj Network Neighborhood do przeglądania sieci. Zarządzanie plikami ułatwią Ci foldery i skróty. Swoim współpracownikom możesz udostępnić zasoby komputera, pliki i drukarki. Wykorzystaj Internet Explorer-a do połączenia z Internet-em lub lokalnym intranet-em. Wbudowana technologia Web umożliwia tworzenie własnych stron WWW bez konieczności nauki HTML-a. Do Twojej dyspozycji są również programy multimedialne takie jak: CD. Player, Media Player, Sound Recorder i inne. Korzystając z Control Panel-a łatwo przekonfigurujesz Swój system. Możesz także uchronić dane przed zanikiem energii, wirusami i innymi zagrożeniami.

O autorze
Charlie Russel jest długoletnim administratorem systemów i znanym ekspertem od spraw łączenia różnych systemów operacyjnych. Jest także współautorem wielu książek na temat systemów operacyjnych.

Poznaj najważniejsze elementy NT Workstation - najstabilniejszego systemu operacyjnego!
Wszystko wskazuje na to, że to właśnie Windows NT stanie się systemem operacyjnym XXI wieku.

Kup książkę Windows NT 4

Opinie o książce - Windows NT 4

Inne książki autora
Windows NT 4 PL
Charlie Russel0
Okładka ksiązki - Windows NT 4 PL

Windows NT Workstation 4 PL jest zorientowanym problemowo, łatwym w użyciu przewodnikiem, omawiającym najczęściej stosowane elementy NT Workstation....

Reklamy