Wiosna na zakręcie

Czy świat może nabrać nowych barw? Czy po śmierci bliskiej osoby da się jeszcze zobaczyć słońce pochodzące prosto z własnego serca? A może to wszystko zostawia na zawsze jakiś tajemniczy ślad? Beta i jej niepełnosprawny syn… czy mają jeszcze szansę na szczęście? Kim jest Adela i nietypowy terapeuta Olski? Czy Bóg naprawdę istnieje i nasza egzystencja ma sens? Może warto powiedzieć życiu „Tak” i zacząć wszystko od nowa? …WARTO... Zapraszam do lektury! Agnieszka Prochoń to 30-latka z Piotrkowa Trybunalskiego przepełniona pasją pisania. Uważa, że daty i szkoły niewiele mówią o człowieku. Życie trzeba zawsze przeżywać po swojemu i mimo przeciwności losu należy realizować swoje marzenia. Autorka książki dla dzieci pt. „Zaczarowane bajki” oraz wielu wierszy pisanych do szuflady.

Informacje dodatkowe o Wiosna na zakręcie:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2015-06-30

Kup książkę Wiosna na zakręcie

Wiosna na zakręcie - opinie o książce

Ile zakrętów życiowych trzeba pokonać, aby zauważyć wiosnę i nauczyć się cieszyć się jej przebłyskami? Historia Beaty przekonuje, że warto pokonywać kolejne zakręty, zwłaszcza, gdy obok są ludzi, którzy wesprą nas w tej wędrówce.
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;