Wszyscy jesteśmy podejrzani

Wydawnictwo: Kobra Media
Data wydania: 2010
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 978-83-61455-26-4
Liczba stron: 292
Dodał/a książkę: dona

Ocena: 4.95 (20 głosów)

Wznowienie powieści jednej z najpopularniejszych polskich autorek, której książki od wielu lat bawią kolejne pokolenia czytelników. ... Przede mną nie musisz udawać idiotki - powiedział diabeł złośliwie. Obydwoje dobrze wiemy, co cię tak pcha do tego śledztwa. Nie tylko Zbyszek, nie tylko... Gdyby prokurator był stary, zezowaty, koślawy, tobyś od razu była mniej zainteresowana.

Kup książkę Wszyscy jesteśmy podejrzani

Opinie o książce - Wszyscy jesteśmy podejrzani

Avatar użytkownika - Elfik_Book
Elfik_Book
Przeczytane:2014-08-12, Ocena: 4, Przeczytałam,
Główna bohaterka ma zwyczaj wyobrażania sobie różnych rzeczy. Gdy już raz coś wymyśli, nie może się oderwać od danej wizji. Ona ją prześladuje. Bohaterce bardzo to utrudnia życie. Powoduje, że rozstaje się z mężem. Pewnego razu bohaterka postanawia, że napisze powieść kryminalną. Razem ze swoimi współpracownikami tworzy zbrodnię idealną. Wszyscy znają szczegóły, ale tylko ona mordercę. Wyobraźcie sobie, jakie musi być ich zdziwienie, gdy jeszcze tego samego dnia ta właśnie zbrodnia zostaje popełniona. Przy ofierze policja znajduje pewny notes, gdzie były zapisane wszystkie nielegalne interesy zabitego i jego znajomych. Na jaw wychodzą naprawdę niemiłe sprawy. Teraz prawie każdy miał motyw. Jak znaleźć mordercę, gdy wszyscy są podejrzani? Czy bohaterka dobrze przewidziała zakończenie?      Tak naprawdę to jest moja pierwsza typowo kryminalna powieść. Oczywiście nie raz czytałam książki z wątkiem kryminalnym, ale nigdy takiej, gdzie ten wątek by dominował. Akurat ten kryminał poleciła mi znajoma mojej mamy. Stwierdziłam, że trzeba być otwartym na świat i oderwać się choć na chwilę od książek fantasy. Na początku obawiałam się trochę, że nie będę w stanie przystosować się do świata, w którym odbywają się wydarzenia. Był to błąd, bo właśnie przez to początek okropnie mi się gmatwał. Jednak, gdy wgłębiam się w treść, zaczęłam żyć powieścią. Nie żałuję, że postanowiłam przeczytać ...
(czytaj dalej)
Avatar użytkownika - be_ha
be_ha
Przeczytane:2016-12-26, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki w 2016 roku, Mam,
Trochę męcząca, za dużo bohaterów, ciężko zapamiętać kto jest kim i jakie są jego powiązania z innymi. Ale pomysł na fabułę ciekawy.
Link do opinii
Avatar użytkownika - monikers_k
monikers_k
Przeczytane:2016-11-08, Ocena: 5, Przeczytałam,
Po raz pierwszy czytałam ten kryminał na lekcji chemii w liceum. Z trudem powstrzymywałam się od śmiechu :D
Link do opinii
Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2014-03-27, Ocena: 6, Przeczytałam, humor, obyczaj,
Zdarzyło wam się coś pisać i nagle się to spełniło? Bohaterka książki dzieli się z kolegami wątkiem swojej kolejnej książki, gdzie zostaje popełnione morderstwo. Jak się okazuje wkrótce potem ginie jeden z ich kolegów. Oczywiście podejrzenia padają na Joanna. Jak się zakończy ta pełna wątków humorystycznych powieść? Przeczytajcie sami.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Olusia
Olusia
Przeczytane:2013-12-31, Ocena: 5, Przeczytałam,
Pełna humoru powieść obyczajowo - kryminalna. Akcja toczy się w biurze projektowym, gdzie pracuje kilkanaście osób. Wszyscy pracownicy są podejrzani, gdyż zamordowano jednego ze współpracowników.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Mysza_99
Mysza_99
Przeczytane:2013-11-05, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Jedna z moich najulubieńszych książek. Historia, która została w niej opisana... została wymyślona przez główną bohaterkę, więc nie miała prawa się wydarzyć. A jednak... Dużo dobrego humoru, wielu podejrzanych, którzy zachowują się w niecodzienny sposób i pan prokurator, który niewątpliwie ma coś z diabła sprawiają, że książka wciąga i czyta się ją wyśmienicie.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Twiggy
Twiggy
Przeczytane:2016-11-25, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Avatar użytkownika - Poziomka
Poziomka
Przeczytane:2016-09-23, Ocena: 6, Przeczytałam,
Avatar użytkownika - amis
amis
Przeczytane:2016-02-24, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - 22200116Zp
22200116Zp
Przeczytane:2015-06-04, Ocena: 6, Przeczytałam, gimnazjum,
Avatar użytkownika - Monika87
Monika87
Przeczytane:2015-03-15, Przeczytałam, 52 książki 2015, Mam,
Inne książki autora
Dzikie białko
Joanna Chmielewska0
Okładka ksiązki - Dzikie białko

Wznowienie powieści jednej z najpopularniejszych polskich autorek, której książki od wielu lat bawią kolejne pokolenia czytelników.......

Boczne drogi
Joanna Chmielewska0
Okładka ksiązki - Boczne drogi

Jest to kryminał. Nota wydawcy to fragment powieści: - Pokaż wreszcie to coś, co znalazłaś - zażądała Lucyna. - Może się czegoś dowiemy. - Chyba trzeba...

Reklamy