Wszystko jest możliwe

Wydawnictwo: Harper Collins
Data wydania: 2007
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-238-1763-5
Liczba stron: 480
Dodał/a książkę: Autor X

Ocena: 5.75 (4 głosów)

Alan MacGregor czuł, że spotkał kobietę swojego życia. Shelby Campbell działała oszałamiająco na jego umysł i zmysły. Pragnął kochać się z nią, a także dzielić trudy życia ambitnego polityka. Po krótkiej znajomości poprosił ją o rękę. Oczarował ją i uwiódł w najbardziej romantyczny sposób, w jaki tylko mężczyzna może to zrobić. Mimo to powiedziała: nie. Pokochała go, ale nie chciała już nigdy przeżyć traumy, jaką była dla niej tragiczna śmierć ojca, senatora, którego zastrzelił przed laty jakiś fanatyczny szaleniec.

Kup książkę Wszystko jest możliwe

Opinie o książce - Wszystko jest możliwe

Avatar użytkownika - Willa871
Willa871
Przeczytane:2014-10-08, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 2014,
Kolejna pozycja tej autorki za mną i nie jestem zawiedziona. Nigdy nie byłam. Uwielbiam Norę Roberts za jej zabawne i pełne emocji książki. Alan i Shelby po raz pierwszy spotykają się na przyjęciu i od razu wpadają sobie w oko. Są sobą zafascynowani. Kiedy jednak dziewczyna dowiaduje się, że jest on politykiem nie chce się z nim spotykać. Jej ojciec nim był i zginął w zamachu, a ona nie chce drugi raz przez to przechodzić. Jednak senator jest uparty i wszelkimi, nieco ekstrawaganckimi prezentami chce zmniejszyć jej upór. Nieraz ubawiłam się czytając tą książkę i perypetie bohaterów. Uwielbiam za to autorkę. Jej książki mogę brać w ciemno. Wiem, że nigdy się na niej nie zawiodę. Pozycja w sam raz na długie, jesienne wieczory, które teraz przed nami. Polecam dla fanów gatunku.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Susanna
Susanna
Przeczytane:2014-03-23, Ocena: 5, Przeczytałem, 26 książek 2014,
Przypadkowe spotkanie dwojga obcych sobie ludzi w tym wypadku zapoczątkowało lawinę niespodziewanych, przyjemnych i nierzadko zabawnych zdarzeń, które odmieniły i przewróciły do góry nogami życie ich obojga. Senator Alan McGregor i Shelby Campbell. Tych dwoje spotyka się po raz pierwszy na przyjęciu wydanym przez znajomą Shelby. Od samego początku świetnie się dogadują i są sobą zafascynowani. Ten stan ulega zmianie, kiedy kobieta dowiaduje się, że Alan jest politykiem. Czar pryska jak bańka mydlana. Mężczyzna zaprasza ją na kolację i prosi o ponowne spotkanie na neutralnym gruncie, jednak ta odmawia. Senator nie zamierza jednak tak łatwo rezygnować. Aby zdobyć serce i względy ekstrawaganckiej artystki, postanawia działać w inny niż zazwyczaj sposób. Uważa, że zasypując ją oryginalnymi prezentami, stopi jej opór i zdobędzie przychylność a może nawet i serce ... Pozycja godna polecenia zarówno fanom Roberts, jak i czytelnikom lubiącym romanse, które czyta się lekko i przyjemnie! Taka książka zamienia zwykły wieczór w niezwykłą i magiczną noc przy lampie z książką w ręku :)
Link do opinii
Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2013-03-23, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Nora Roberts po raz kolejny udowadnia, że jej powieści to prawdziwy majsterszyk. Chyba każda kobieta chciałaby być tak uwodzona jak bohaterka tej książki... Gorąco polecam!
Link do opinii
Avatar użytkownika - damonowa
damonowa
Przeczytane:2015-03-29, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Avatar użytkownika - Bas1992
Bas1992
Przeczytane:2014-10-29, Przeczytałam,
Inne książki autora
Echo przeszłości
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Echo przeszłości

Vanessa Sexton, sławna pianistka robiąca światową karierę, postanawia odwiedzić matkę po 12 latach nieobecności w rodzinnym miasteczku. Spotyka tam swoją...

Nocny seans
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Nocny seans

Porucznik Althea Grayson jest nieprzejednana w sprawie wykorzystywania nieletnich. Dlatego pomaga Coltowi Nightshade`owi, prawnikowi i detektywowi, w odnalezieniu...

Reklamy