Zazdrość

Tom 7 cyklu Siedem Grzechów Głównych

Gdy w grę wchodzą nieczystość i zazdrość, tragedia zwykle czeka tuż za rogiem… Adam i Beth są idealną parą. On to typowy amerykański przystojniak, ona – ideał o blond włosach. Wszyscy ich kochają. No, może nie wszyscy. Harper od dawna ostrzy sobie zęby na Adama, a Kane chce zdobyć Beth. Małe miasteczko, sześciu bohaterów i nieskończenie wiele intryg... Kane i Harper wiedzą już, czego chcą: Beth i Adama. Wiedzą też, jak ich zdobyć: rozbić tę parę raz na zawsze. Miranda sądzi, że wie już, jak poderwać Kane’a (czyli Pana Niedostępnego). Z chęcią przyjmie jednak kilka rad od wszystkowiedzącej Kai, która uwodzi pana Powella, nauczyciela en français. A Reed? Cóż, on wie, jak się zabawić. A czy ty wiesz?

Informacje dodatkowe o Zazdrość:

Zazdrość - opinie o książce

Avatar użytkownika - edytaj7
edytaj7
Przeczytane:2018-12-29, Ocena: 3, Przeczytałam,

Po drugi tom cyklu „Siedem grzechów głównych” sięgnęłam z ciekawości jak potoczą się dalsze losy Adama i Beth.

Idealna para z Grace jest nadal razem. Adam nie przyznał się się do swego skoku w bok i i chyba zaczyna mieć z tego powodu wyrzuty sumienia. Coś zaczyna mocno zgrzytać w związku. Co jest oczywiście na rękę dla Kane'a i Harper. A do tego obecność Kai, która zaczyna się nudzić. A gdy ta dziewczyna się nudzi to inni mają problemy. Na kogo padło tym razem?

Mimo, że cykl skierowany jest do młodzieży, to jednak pierwszy tom przypadł mi do gustu. Niestety kolejny mnie rozczarował. Odniosłam wrażenie, że nie wnosi nic nowego do całej historii. No może poza kolejnymi intrygami. Jeśli ktoś miałby wyrobić sobie zdanie o dzisiejszej młodzieży to byłoby ono jak najgorsze – knują intrygi, zdradzają, są nielojalni, gonią tylko za zabawą. W żadnym z bohaterów nie widzę za dużo dobrych cech. Wszyscy są bardzo płytcy, skupieni tylko na sobie. Nawet idealna Beth.

Książkę czyta się dobrze. Idealna na zabicie czasu. Nie zmusza do myślenia. Taka przeczytać i zapomnieć. Młodzieży może przypadnie do gustu. Mi już chyba wrażeń związanych z tym cyklem już wystarczy.

Avatar użytkownika - rudablondynkarec
Okładka ksiązki - Nieczystość

Scooby-Doo Szkolny duch
Robin Wasserman0
Okładka ksiązki - Scooby-Doo Szkolny duch

To książeczka do czytania nas dwa głosy. Dorosły czytania treść, a dziecko wyrazy zapisane wielkimi czerwonymi literami. Słowa, które zastąpiono obrazkami...