Zeszyt do ćwiczeń z botaniki ogólnej dla studentów ochrony środowiska

Niniejszy zeszyt został opracowany z myślą o studentach kierunku ochrona środowiska, gdzie czas przewidziany na zajęcia z botaniki nie przekracza 30 godzin. Ma on być pomocny w czasie samodzielnego, teoretycznego przygotowywania się do zajęć. W tym celu podano literaturę oraz zagadnienia ułatwiające opracowywanie poszczególnych tematów. Ponadto będzie on przydatny w wykonywaniu poszczególnych zadań w czasie trwania zajęć. Dlatego między innymi zaproponowano szereg tabel ukierunkowujących działania studentów, schematów i częściowo wykonano niektóre rysunki obiektów obserwowanych pod mikroskopem. Zaoszczędzony w ten sposób czas wykorzystywany będzie na kształcenie umiejętności obserwa-cji, analizy materiału roślinnego oraz mikroskopowania ? tak niezbędnych w przyszłej pracy.

Informacje dodatkowe o Zeszyt do ćwiczeń z botaniki ogólnej dla studentów ochrony środowiska:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Zeszyt do ćwiczeń z botaniki ogólnej dla studentów ochrony środowiska

Zeszyt do ćwiczeń z botaniki ogólnej dla studentów ochrony środowiska - opinie o książce