Zmęczona? Nigdy więcej!

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2015-10-26
Dodał/a książkę: elibri

Chroniczne zmęczenie pod kontrolą, czyli jak w 8 krokach zwiększyć energię i zacząć żyć pełnią życia

Czy podobnie jak miliony kobiet na całym świecie Ty także nie możesz się uporać ze zbędnymi kilogramami, obniżonym libido i nadmiernym stresem? Czy tak jak one zmagasz się z uczuciem chronicznego zmęczenia, które znacząco obniża jakość Twojego życia i sprawia, że nic się nie chce? Jeśli tak, najprawdopodobniej cierpisz na poważne zaburzenia hormonalne. Najwyższy czas, aby stawić im czoła!

Z pomocą przychodzi słynna na całym świecie specjalistka od zaburzeń hormonalnych, a także uczestniczka popularnego programu telewizyjnego ,,Żony Hollywood" - dr Eva Cwynar!

W tym ultranowoczesnym kobiecym poradniku dr Cwynar odsłania tajniki funkcjonowania organizmu kobiety i pokazuje, jak w zaledwie ośmiu prostych krokach pokonać uporczywe dolegliwości i zacząć żyć pełnią życia.

Z książki dowiesz się:

o Jak się prawidłowo odżywiać, by zachować zdrowie i energię, oraz w jaki sposób eliminować z organizmu szkodliwe substancje toksyczne.

o Jak zwiększyć metabolizm i zgubić zbędne kilogramy.

o Jak zaprowadzić w organizmie równowagę hormonalną.

o Jakie suplementy zażywać, aby poprawić funkcjonowanie całego organizmu.

Już niedługo staniesz się tryskającą energią, dynamiczną, a przede wszystkim zdrową oraz wypoczętą kobietą.

Kup książkę Zmęczona? Nigdy więcej!

Avatar użytkownika - alison2
alison2
Przeczytane:2015-11-18, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2015,
Każdego roku na rynku pojawia się bardzo wiele nowych poradników. Dzieje się tak z bardzo prostej przyczyny: żyjemy coraz szybciej, jednocześnie próbując opanować coraz więcej zadań, a przy tym chcielibyśmy zawsze rewelacyjnie wyglądać. Nie ma czasu na próbowanie, naukę na własnych błędach, potrzebujemy rad, na których od razu moglibyśmy się oprzeć. Część poradników zachęca krzykliwymi tytułami typu Szczupła w 30 dni, choć prawdę mówiąc zwykle wcale nie zawierają recepty, która pozwoli nam zrzucić zapasy tłuszczu gromadzone przez długie lata, czy też w ekspresowym czasie opanować kolejny język obcy. Muszę przyznać, że i w przypadku poradnika Zmęczona? Nigdy więcej! początkowo zakładałam, że jest to właśnie jeden z tych krzykliwych tytułów, nie mających pokrycia w rzeczywistości. A jak było w rzeczywistości?    Dr Eva Cwynar zdobyła sławę za sprawą popularnego programu telewizyjnego Żony Hollywood. Co jednak o wiele ważniejsze, jest specjalistką z zakresu endokrynologii i chorób metabolicznych oraz chorób wewnętrznych. W swoim poradniku próbuje odpowiedzieć na pytanie: co sprawia, że kobiety tak często czują się wyczerpane i nie potrafią czerpać radości z życia? Odpowiedź nie jest prosta, bo i problem jest bardzo złożony. Aby znów zacząć tryskać energią, trzeba przeprowadzić wiele radykalnych zmian i sprawić, aby stały się one nowym ...

Opinie o książce - Zmęczona? Nigdy więcej!