Okładka książki - Znalazłam klucz do szczęścia. Moja droga w poszukiwaniu tego co w życiu najważniejsze.

Znalazłam klucz do szczęścia. Moja droga w poszukiwaniu tego co w życiu najważniejsze.

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2016-05-18
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788379452767
Liczba stron: 304
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 3 (1 głosów)

Napisałam, że jestem szczęśliwa, bo budzę się rano z uśmiechem, żyję tu i teraz, słucham emocji i jestem sobą. To oznacza, że każdą chwilę próbuję zauważyć i wykorzystać w pełni. Pielęgnuję w sobie sztukę pozytywnego myślenia, daję sobie prawo do przeżywania emocji i przede wszystkim akceptuję siebie i życie, które nie jest ani dobre, ani złe, po prostu jest takie, jakie jest.

Pisząc te rzeczy nie zastanawiałam się nad definicją szczęścia. Wiedziałam jednak, że szczęście nie jest dane raz na zawsze, trzeba o nie dbać, pielęgnować ten stan. Ale najpierw trzeba je odnaleźć. I o poszukiwaniu szczęścia jest ta książka.

Kup książkę Znalazłam klucz do szczęścia. Moja droga w poszukiwaniu tego co w życiu najważniejsze.

Opinie o książce - Znalazłam klucz do szczęścia. Moja droga w poszukiwaniu tego co w życiu najważniejsze.

Avatar użytkownika - benioff
benioff
Przeczytane:2016-06-01, Ocena: 3, Przeczytałem, 52 książki w 2016, Mam,
Kolejna próba zmierzenia się ze swoją przeszłością i teraźniejszością, którą podejmuje autorka i z której wychodzi zwycięsko. To nie jest kolejna nieciekawa pseudobiografia celebryty, byłej modelki po przejściach, która zainteresować może jedynie czytelników portali plotkarskich i rynsztokowej prasy. To solidny poradnik, czy raczej świadectwo z próby zadawania "pytań do życia" i nauki wyciągania wniosków z odpowiedzi. Felicjańska przerobiła wiele tematów w swoim życiu i postanowiła podzielić się tym z innymi, ale nie chodzi tylko o opowiedzenie i wypłakanie swoich traum i toksycznych przeżyć. "Teraz mogę powiedzieć - mówi Felicjańska - że wiem o co chodzi ze szczęściem, z tym, że kiedy zaczynamy zadawać pytania do życia, a ono odpowiada, to wtedy chcemy więcej i więcej. Słowem, piękne jest w tym wszystkim to, że tych poszukiwań jest przede mną jeszcze bardzo dużo. I właśnie tym moim poszukiwaniem chcę się dzielić z innymi, aby też zechcieli szukać. W książce są podpowiedzi." Ta publikacja ma jeszcze tę niezaprzeczalną wartość, że inspiruje do własnych poszukiwań, w oparciu o tytuły na jakie pozwołuje się autorka w swojej publikacji. O tytuły, które pomogły jej w doświadczaniu dobrego życia i dochodzeniu do tytułowego szczęścia.
Link do opinii
Inne książki autora
Wszystkie odcienie czerni
Ilona Felicjańska0
Okładka ksiązki - Wszystkie odcienie czerni

Niezwykła, mocna i bezpruderyjna opowieść o pożądaniu, seksie, miłości, prawdzie i zbrodni. Znakomity thriller erotyczny jakiego w Polsce jeszcze nie było...

Jak być niezniszczalną. O uzależnieniu, depresji, przemocy
Ilona Felicjańska0
Okładka ksiązki - Jak być niezniszczalną. O uzależnieniu, depresji, przemocy

Ilona Felicjańska, modelka, II wicemiss Polonia z 1993 roku. W latach 1994-98 była asystentką Mariusza Szczygła w najbardziej znanym polskim talk-show...

Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Katarzyna Terechowicz
Okładka książki - Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy