Zwróć się do mnie

Wydawnictwo: Arkady
Data wydania: 2016-08-03
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 9788321349237
Liczba stron: 496
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Zwróć się  do mnie  to drugi tom z bestsellerowej serii o przygodach Kathleen Turner, skromnej barmanki, którą życie zaskakuje na każdym kroku. Przeczytaj książkę - będziesz cieszyć się szczęściem bohaterki, a jej rozterki staną się Twoimi rozterkami. Ulegniesz osobistemu urokowi Kathleen Turner, a rekordowe tempo jej przygód odbierze Ci oddech. To książka, od której trudno się oderwać!

Kathleen Turner ponownie jest w niebezpieczeństwie, tym razem z powodu związku z Blane'em, znanym adwokatem, biorącym udział w głośnej i trudnej sprawie, a jednocześnie ubiegającym się o stanowisko gubernatora stanu.  Blane, by ją chronić, wzywa na pomoc swego przyrodniego brata, Kade'a, byłego agenta FBI. Kade i Kathleen wspólnie stawiają czoło przeciwnościom losu i walczą z ogarniającą ich coraz silniej wzajemną fascynacją. Próbują zachować lojalność wobec Blane'a, któremu oboje tak wiele zawdzięczają. Z którym z braci zwiąże się ostatecznie bohaterka?

Seria O Kathleen Turner to znakomity romans sensacyjny, kryminał ze skomplikowanym z wątkiem erotycznym. Autorka doskonale buduje napięcie, pięknie przedstawia chwile namiętności i autentycznie opisuje emocje. Nie ogranicza się do wątku sensacyjnego, dotyka też kwestii ulotnych i nie zawsze dających się jasno nazwać ludzkich emocji oraz wynikających z nich zachowań i wyborów.

Ukazał się już:

tom I - Nie zawracaj

W przygotowaniu:

tom III - Punkt zwrotny

tom IV - Nie twój ruch

tom V - Nie ma powrotu

Kup książkę Zwróć się do mnie

Opinie o książce - Zwróć się do mnie

Inne książki autora
Punkt zwrotny
Tiffany Snow0
Okładka ksiązki - Punkt zwrotny

Trzeci tom bestsellerowej serii o przygodach Kathleen Turner, "romans z sensacyjnym wątkiem i nutą erotyki w tle". Kathleen Turner nadal pracuje w prestiżowej...

Nie zawracaj
Tiffany Snow0
Okładka ksiązki - Nie zawracaj

Ta seria to znakomity romans sensacyjny, kryminał ze skomplikowanym z wątkiem erotycznym. Autorka znakomicie buduje napięcie, pięknie przedstawia chwile...

Reklamy