Ślub i wesele. Poradnik bez kantów

Wydawnictwo: Septem
Data wydania: 2009-12-15
Dodał/a książkę: helion

Dobry początek nowej drogi życia - szybko opanuj przedślubny chaos

• Po zaręczynach - czyli wszystkie przygotowania do chwili zawarcia małżeństwa
  • Formalności i planowanie - czyli co gdzie załatwiać i kiedy się za to zabrać
  • Przyjęcie weselne - czyli co zrobić, by zadowolić wszystkich malkontentów

Ślub to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Decyzja o tym, z kim chcemy spędzić resztę życia, ma ogromne znaczenie i wpływ na nasze życie, rodzinę, a także przyjaciół. Nikogo nie dziwi więc pragnienie, by moment zawarcia małżeństwa był absolutnie idealny i został w naszej pamięci jako jedno z najprzyjemniejszych wspomnień. Niestety, częściej bywa tak, że państwo młodzi, śmiertelnie zmęczeni formalnościami, przygotowaniami i zabawianiem gości podczas przyjęcia weselnego, po długim, stresującym okresie przedślubnym marzą tylko o tym, żeby jak najszybciej mieć całą imprezę za sobą. Na szczęście nie musi tak być! Książka Ślub i wesele. Poradnik bez kantów podpowie Wam, jak bez nerwów przetrwać czas od zaręczyn do końca wesela. Dowiecie się z niej, co i kiedy trzeba załatwić, jak wygląda ślub w różnych obrządkach, ile kosztuje przyjęcie weselne i czy warto zatrudnić ślubnego konsultanta, który zajmie się wszelkimi szczegółami. Znajdziecie tu także opis wszelkich kwestii związanych z weselem - od wyboru miejsca, przez rozsyłanie zaproszeń, do strategii usadzania gości przy stole. To cenna wiedza - warto się do niej odwołać, aby nie popełnić żadnego faux pas, które z pewnością stałoby się przedmiotem kpin na wszelkich późniejszych imprezach rodzinnych.

Dlaczego warto wiedzieć? Ślub zawsze wiąże się z zamieszaniem i i stresem, a przygotowania do niego mogą poróżnić niejedną parę. Zamiast kłócić się i denerwować, lepiej spokojnie wszystko sobie zaplanujcie. Znacznie łatwiej będzie zrobić to z poradnikiem, w którym uwzględniono wszelkie aspekty takiej imprezy - dzięki temu zyskacie pewność, że niczego nie przeoczyliście. A więc do dzieła!

Idealny ślub i niezapomniane wesele - Twoje najpiękniejsze wspomnienia!

Katarzyna Gajek
specjalistka do spraw organizacji eventów, Konsultant Ślubny Aspire

Marta Barlak
specjalistka do spraw PR, niezrównana w kontaktach z mediami

Kup książkę Ślub i wesele. Poradnik bez kantów

Opinie o książce - Ślub i wesele. Poradnik bez kantów

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa