Świadome życie. Nadaj życiu głębszy sens

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2016-03-04
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 9788380870796
Liczba stron: 280
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Każdy pragnie, by jego życie miało znaczenie.

Prawdopodobnie chcesz czynić dobro, być pożytecznym, uczynić coś szlachetnego i znaczącego. Wątpisz, że to wszystko jest w twoim zasięgu? Czy uważasz, że aby zrobić coś pozytywnego dla świata, musisz osiągnąć określony wiek, mieć sporo pieniędzy, sławę czy wpaść na doskonały pomysł?

Dobra wiadomość jest taka, że żadna z tych rzeczy nie jest konieczna, by czynić dobro i pozostawić po sobie jakiś ślad. Aby nadać swemu życiu znaczenie, trzeba po prostu żyć świadomie. Jeśli pragniesz zmieniać świat, wysoko cenisz ludzi i jesteś gotów z nimi współdziałać, wartościowe życie jest w twoim zasięgu.

John Maxwell uważa książkę Świadome życie za najważniejszą, jaką kiedykolwiek napisał. Opowiada w niej o swojej własnej ścieżce ku szlachetności i wskazuje, jakie dokładnie kroki ty musisz podjąć, by się na niej znaleźć. Pokazuje, jak zacząć od małych kroków, lecz mieć wielkie aspiracje, odnaleźć swą życiową misję i przeżywać każdy dzień tak, jakby był naprawdę ważny ?- ponieważ taki właśnie jest!

John C. Maxwell jest autorem bestsellerów z listy ,,New York Timesa", coachem oraz mówcą, którego książki sprzedały się w nakładzie ponad dwudziestu pięciu milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na pięćdziesiąt języków. W 2014 roku został uznany za wiodącego lidera w biznesie przez American Management Association(R) i za najbardziej wpływowego eksperta w dziedzinie przywództwa na świecie przez magazyny ,,Business Insider" oraz ,,Inc.".

Kup książkę Świadome życie. Nadaj życiu głębszy sens

Opinie o książce - Świadome życie. Nadaj życiu głębszy sens

Inne książki autora
Czasem wygrywasz, a czasem się uczysz. Najważniejsze życiowe lekcje zawdzięczamy porażkom
John C Maxwell0
Okładka ksiązki - Czasem wygrywasz, a czasem się uczysz. Najważniejsze życiowe lekcje zawdzięczamy porażkom

Każda porażka może być początkiem zwycięstwa! Każde niepowodzenie - zawodowe czy osobiste - może stać się impulsem do rozwoju, jeśli tylko będziesz dysponować...

Reklamy