Świnka Peppa. Książeczki z półeczki. Tom 29. Urodziny Edmunda

Wydawnictwo: Media Service Zawada
Data wydania: 2015-04-27
Dodał/a książkę: elibri

Kolejna część przygód świnki Peppy, jej rodziny i przyjaciół. Książeczki z półeczki zostały opracowane w taki sposób, żeby wspomagać proces edukacji dziecka oraz rozwijać jego zdolności poznawcze.

Peppa, Rebeka, Danny i Suzy będą się opiekować maluchami na urodzinowym przyjęciu. Ciekawe, jakie zabawy zaplanowali dla swoich podopiecznych?

Kup książkę Świnka Peppa. Książeczki z półeczki. Tom 29. Urodziny Edmunda

Opinie o książce - Świnka Peppa. Książeczki z półeczki. Tom 29. Urodziny Edmunda

Okładka ksiązki - Podręczna encyklopedia zdrowia. Dolegliwości i objawy. Choroby. Badania i leczenie. Jak sobie pomóc

Podręczna encyklopedia zdrowia jest dziełem zespołu lekarzy austriackich i niemieckich, zweryfikowanym przez specjalistów z poszczególnych dyscyplin medycznych...

Biurkowy kalendarz zdrowotny 2011. Porady dr Jadwigi Górnickiej
Okładka ksiązki - Biurkowy kalendarz zdrowotny 2011. Porady dr Jadwigi Górnickiej

Z tym kalendarzem zadbasz o swoje zdrowie! W środku: - 53 kolorowe zdjęcia - porady zdrowotne na każdy temat - objaśnienie znaczenia najważniejszych...