Niech duch będzie z Tobą! Stało się. Wkraczasz na ścieżkę wątpliwości. Kręcisz się jak chomik w karuzeli i zaczynasz tracić oddech. Twoją codzienność wypełniają rutynowe, powierzchowne zajęcia. I coraz częściej dopada Cię myśl: "Przecież życie musi znaczyć coś więcej!". Oto, co dzieje się, kiedy opuszcza Cię duch, esencja istnienia, Esprit d"Core. Na drodze życia poczucie sensu czasem opuszcza każdego z nas. Jedni szybko je odzyskują, a inni na zawsze zatracają się w mdłej codzienności. Jedno jest pewne: im szybciej zareagujesz na swój kryzys tożsamości, tym szybciej połączysz się ze swoim duchem i odzyskasz poczucie spełnienia. Zacznij od lepszego poznania siebie: swojej inteligencji emocjonalnej i wewnętrznej osobowości -- prawdziwego "ja". Uwierz, że wystarczy odpowiednio zagospodarować 30 minut dziennie, by księga Twojego życia nabrała istotnej treści. Marcia Hughes pomogła odnaleźć sens życia tysiącom ludzi. Jej wiedza i doświadczenie w roli terapeutki i badaczki inteligencji emocjonalnej są do Twojej dyspozycji. Poznaj: odpowiedź na pytanie, czym jest sedno Twojego istnienia; sekret samorealizacji, najwyższego z celów; mapę rzeczywistości istniejącą w Twojej percepcji; prawdziwe historie ludzi, którzy pokonali kryzys tożsamości; budujące cytaty na drogę przez życie; radość z życia na wolniejszych obrotach; sytuacje, kiedy mniej znaczy więcej.

Informacje dodatkowe o Życiowe rozwiązania, czyli magiczne 30 minut na osiągnięcie szczęścia i równowagi:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Psychologia
ISBN: 978-83-246-0671-9

Kup książkę Życiowe rozwiązania, czyli magiczne 30 minut na osiągnięcie szczęścia i równowagi

Życiowe rozwiązania, czyli magiczne 30 minut na osiągnięcie szczęścia i równowagi - opinie o książce