Aced. Uwikłani

Driven, Fueled, Crashed, Raced. Rylee i Colton żyją długo i szczęśliwie... Stop. Życie to nie bajka. Zawsze przynosi jakieś niespodzianki. Minęło sześć lat. Pora na zmianę w odwiecznym cyklu życia. Kruche szczęście może roztrzaskać się na zawsze. Przez jedno wydarzenie.

Odkryj najbardziej mroczne zakątki duszy Rylee i Coltona. Wkrocz w świat, w którym będziesz śmiać się i płakać razem z nimi, w którym doświadczysz rozpaczy i odrzucenia, ale też poznasz siłę prawdziwej miłości. Takiej, która potrafi przetrwać wszystkie klęski i niepowodzenia. I wyjść z nich zwycięsko.

Wiem jedno: nie mogę go opuścić. Wiem jedno: nie mogę jej stracić. Ale jak odzyskać kontrolę nad własnym życiem?

Informacje dodatkowe o Aced. Uwikłani:

Aced. Uwikłani - opinie o książce

Avatar użytkownika - rudablondynkarec
rudablondynkarec
Przeczytane:2017-06-22, Ocena: 4, Przeczytałam, 2017, Mam,
Ponowne losy Coltona i Rylee prowadzą nas do nowych wydarzeń, ale czy na pewno? Według mnie jest to książka chaotyczna, ponieważ ponownie przeżywamy wzloty i upadki bohaterów. Dodatkowo poznajemy ich z nowej strony, gdyż życie dało im kolejną szansę. Historia ta wywołała we mnie mieszane uczucia, gdyż z jednej strony odczuwałam to co oni, ale z drugiej strony w niektórych momentach przeżywałam całkiem przeciwne emocje. Na plus oczywiście działa podwójne zakończenie, które daje nam wybór, choć jak dla mnie ta seria powinna zostać na trzech tomach. Oczywiście książkę polecam wszystkim, ale głównie miłośnikom całej serii. Moja ocena: 8/10
Avatar użytkownika - Alexxandra
Alexxandra
Przeczytane:2017-05-05, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki w 2017, Posiadam,
Gdy tylko dowiedziałam się, że zostanie wydana kolejna część losów Rylee i Coltona to wiedziałam, że muszę ją mieć. Poprzednie trzy tomy były cudowne i cała seria zapadła mi głęboko w pamięć. Jak było tym razem? Zapraszam na recenzję. Po sześciu latach wspólnego życia Rylee i Colton starają się o dziecko, ale nie jest to tak łatwe, jak by się mogło wydawać. Jednak nareszcie przychodzi ten piękny moment, gdy będą mogli cieszyć się z potomka, lecz właśnie wtedy nad ich związkiem gromadzą się czarne chmury. Ktoś zaczyna ich szantażować nagraniem, na którym uprawiają seks. Gdy film pojawia się w sieci, ich życie przewraca się do góry nogami. Jestem zachwycona książką tak samo, jak trzema poprzednimi częściami. Jednak w ,,Aced" znajdziemy bardzo życiowe problemy, które mogą dotyczyć każdej z nas i właśnie dlatego jest bardzo realistyczna. Życie bohaterów zmienia się diametralnie i chociaż powinni cieszyć się, że niedługo zostaną rodzicami, to nie mogą uspokoić chaosu, który zapanował w ich spokojnym życiu. Ważnym wątkiem w powieści są uczucia, jakie towarzyszą Coltonowi od czasu, gdy dowiedział się, że będzie ojcem. Powracają demony przeszłości i ogarnia go strach, że będzie kiepskim rodzicem. Stara się przezwyciężyć bałagan w swojej głowie, jednak nie może przestać myśleć o tym, że skrzywdzi swoje dziecko. Zaczyna się odsuwać od żony, a ona właśnie teraz potrzebuję jak najwięcej wsparcia. Przed nimi trudne chwile i gdy myślą, że gorzej być nie może pojawia się problem z Zanderem. Rylee powinna teraz myśleć o sobie i swoim dziecku jednak miłość do tego chłopca staje się ważniejsza. ,,Mój cały pieprzony świat. Moja Rylee. Mój syn. Moje wszystko" ,,Aced" jest przepełniona uczuciami tak wyrazistymi, że sama odczuwałam ból i smutek bohaterów. Na początku myślałam, że będzie słodko i przyjemnie jednak w czasie czytania zrozumiałam, że się myliłam. Problem goni problem a Rylee i Colton nie mają już sił, by walczyć z przeciwnościami losu. Zaczynają powoli budować dla siebie nową rzeczywistość, aby znowu mogli być szczęśliwi tylko czy mają jeszcze na to szansę? Historia tej pary jest dla mnie najpiękniejszą, jaką czytałam do tej pory. Wrócę jeszcze nie raz do bohaterów, aby przeżyć z nimi po raz kolejny wzloty i upadki. Zachęcam was gorąco do zapoznania się z twórczością K. Bromberg.
Avatar użytkownika - Myfairybookworld
Myfairybookworld
Przeczytane:2017-04-29, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam,

''To co piękne, nigdy nie jest doskonałe.  (...) Daleko nam do doskonałości.  Jesteśmy doskonale niedoskonali.'' WOW! Niesamowity powrót Coltona i Rylee. ''Aced'' to zdarzenia, które wydarzyły się tuż po zakończeniu ''Crashed'' ale przed epilogiem. W Coltonie zakochałam się, czytając pierwszą część cyklu - ''Driven'' i uczucie to nie osłabło z biegiem czasu. ''Aced'' daje świetną okazję do przypomnienia sobie, dlaczego tak łatwo się w nim zakochać. K. Bromberg zrzuca wiele problemów na głowy bohaterów, początkowo możecie nawet mieć o to do niej żal, ale zrozumiecie, że to wszystko ma swój cel a Rylee i Colton stawią temu wszystkiemu czoła. Kiedy dwa lata temu skończyłam czytać ''Crashed'' byłam bardzo ciekawa, co wydarzyło się przez czas pomiędzy ostatnim rozdziałem a epilogiem. Muszę przyznać, że Kristy bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, a to, co wydarzyło się w życiu Coltona i Rylee pozwoliło poznać ich od innej strony. Przede wszystkim Colton wykazał się dużą determinacją, walczył jak lew o Rylee, o swoją miłość i o rodzinę. Autorka pozwoliła nam zobaczyć tą brzydszą i słabszą twarz Rylee, udowadniając, że kobieta nie musi być idealna, a chwile słabości dają szansę, by stać się silniejszym. Rylee i Colton to para, wspólnie stawiająca czoła problemom, wspierają się w złych chwilach, kochają całym sobą bez względu na wszystko, są jedną z moich ulubionych par literackich. ''Znajdź moją dłoń w mroku, A jeśli nie znajdziemy światła, stworzymy sobie własne.''
Seria Driven wyróżnia się na tle pozostałych romansów, jest wyjątkowa, nie spotkałam się z podobną historią w innych książkach. Bohaterowie z biegiem czasu przechodzą przemianę, by w ''Aced'' stać się cudownymi, dojrzałymi ludźmi, którzy dla miłości są w stanie zrobić wszystko. Mimo wszystkich zmian nie stracili swoich charakterów, przez co książka ma w sobie mnóstwo ognia, a nawet w obliczu wszystkich kłopotów nie brakuje tu humoru. Istotnymi elementami tej części są rodzice Rylee i Coltona oraz chłopcy z Domu, którzy nie są już małymi chłopcami z problemami a nastolatkami, którzy świetnie dają sobie radę ze swoim życiem. "Pięć trzy iks na papierze. 53X. SEX. O w mordę. Kiedy ja się tak zestarzałem, że nie znam tego szyfru, i kiedy oni się tak zestarzeli, że go znają?" ''Aced. Uwikłani'' to idealne zwieńczenie historii Coltona i Rylee, nie spodziewałam się takiej ilości emocji. Prawdziwa miłość nigdy nie jest doskonała, piękno prawdziwej miłości tkwi w jej niedoskonałości. ''Aced'' to nie zwykła powieść erotyczna, to opowieść o prawdziwej miłości, o walce o własną tożsamość, o miłość i rodzinę. Aż szkoda się żegnać z tymi bohaterami, jednak jestem bardzo wdzięczna autorce za to, że ostatni raz pozwoliła nam przenieść się do świata Donovanów, gdzie flaga z szachownicą jest najważniejszą rzeczą po wyścigach, a miłość wyraża się, nie używając słowa kocham. Nic więcej nie zdradzam, więc jeśli chcecie się przekonać, dlaczego tak bardzo spodobała mi się ta książka, to musicie sami przeczytać. Bardzo gorąco polecam! Książkuję tę książkę, autorkę i tych bohaterów!

Avatar użytkownika - wmoichkregach
Przeczytane:2017-06-15, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,
Until You
K. Bromberg0
Okładka ksiązki - Until You

Crew Madden musi znaleźć miejsce, w którym odzyska równowagę. Dla swoich bliźniaczek. Dla siebie. Po rozstaniu z kobietą, która ich zostawiła, nie...

Opór
K. Bromberg0
Okładka ksiązki - Opór

Ryker Lockhart to bez wątpienia bardzo przystojny i bogaty mężczyzna. Jednak jego profesja powinna wzbudzać w kobietach nieufność: Ryker jest znanym i...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;