Aktorki. Portrety

Niezapomniane spotkania z wielkimi gwiazdami sceny i ekranu. W rozmowach z Łukaszem Maciejewskim najwybitniejsze polskie aktorki zdradzają kulisy swojej kariery, dzielą się wspomnieniami, szczerze opowiadają o wzlotach i upadkach.

"Aktorki. Portrety" to nie tylko szansa na przypomnienie najważniejszych rozdziałów historii polskiego teatru i kina, ale też możliwość odkrycia prawdziwego oblicza niezwykłych kobiet, które często okazują się o wiele bardziej intrygujące niż odgrywane przez nie bohaterki.

Informacje dodatkowe o Aktorki. Portrety:

Aktorki. Portrety - opinie o książce

Avatar użytkownika - juliasokol22
juliasokol22
Przeczytane:2015-12-07, Ocena: 6, Przeczytałam,
Swietne historie moich ulubionych aktorek, ktore ogladalam jako mloda dziewczyna i zachwycalam sie ich wspaniala gra aktorska. Dzieki tej ksiazce moglam dowiedziec sie naprawde ciekawych rzeczy o ich kariery. Swietnie napisana, prostym, nieskomplikowanym, humorystycznym jezykiem! Nic tylko siasc i czytac
Avatar użytkownika - kinderka
kinderka
Przeczytane:2015-12-07, Ocena: 6, Przeczytałam,
Jeśli jesteście tym młodym pokoleniem, które nie wie kim są wspaniałe aktorki takie jak Jadwiga Barańska i Bożeny Dykiel - koniecznie musi się zapoznać. Z tej książki dowie się niezwykle ciekawych rzeczy, które w sumie mogłyby stworzyć zupełnie osobny film!
Avatar użytkownika - adeleide
adeleide
Przeczytane:2015-12-03, Ocena: 6, Przeczytałam,
Bardzo ciekawa książka, opowiadająca o portretach polskich, znanych aktorek. Jeśli więc nic nie wiecie na te tematy - koniecznie sięgnijcie po tę pozycję! To będzie naprawdę coś dla wszystkich fanów dobrego, polskiego kina!
Avatar użytkownika - kwiatek34556
kwiatek34556
Przeczytane:2015-11-23, Ocena: 6, Przeczytałam,
Dawno nie czytałam tak dobrej książki o gwiazdach polskiego kina. Trochę już dzisiaj zapomnianych, trochę już niedocenianych ale wciąż wybitnych! Pamiętajmy o nich!
Avatar użytkownika - pietraszek
pietraszek
Przeczytane:2015-11-20, Ocena: 6, Przeczytałam,
Świetnie napisane, szczególnie o Jadwidze Barańskiej! Dużo ciekawostek, można dowiedzieć się czegoś zupełnie wcześniej nieznanego o prawdziwych diwach polskiego kina!
Avatar użytkownika - dalia22
dalia22
Przeczytane:2015-12-01, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Bardzo ładnie wydana, dobrze napisana książka. Pochłania się ją dosłownie w jeden wieczór! Do tego mnóstwo naprawdę wielkich polskich aktorek, o których może już nawet trochę się zapomniało. Polecam serdecznie!
Przygoda myśli. Rozmowy obok filmu
Łukasz Maciejewski0
Okładka ksiązki - Przygoda myśli. Rozmowy obok filmu

Przygoda myśli to zbiór dwudziestu siedmiu rozmów Łukasza Maciejewskiego z wybitnymi postaciami polskiego kina i teatru. Bohaterami tomu są m.in.: Izabella...

Aktorki. Odkrycia
Łukasz Maciejewski0
Okładka ksiązki - Aktorki. Odkrycia

Błęcka-Kolska, Bohosiewicz, Budnik, Dancewicz, Gniewkowska, Grabowska, Gruszka, Hajewska-Krzysztofik, Kolak, Kulig, Kożuchowska, Kulesza, Kuna, Muskała...