Okładka książki - Al-Kaida - bractwo terroru

Data wydania: 2002
Kategoria: Literatura faktu
ISBN: 83-88931-15-6
Dodał/a książkę: Autor X

Książka prezentuje historyczne, kulturowe, polityczne i społeczno-gospodarcze uwarunkowania, które sprzyjają terroryzmowi i ślepemu oddaniu dla jego przywódców. Zrozumienie mechanizmów nim rządzących może się okazać jedyną skuteczną bronią przeciwko światowemu terroryzmowi.

Kup książkę Al-Kaida - bractwo terroru

Opinie o książce - Al-Kaida - bractwo terroru

Avatar użytkownika - Regalia
Regalia
Przeczytane:2016-08-07, Ocena: 2, Przeczytałam, Beznadzieja, Pożyczone od innych,
Al-Kaida
Paul L. Williams0
Okładka ksiązki - Al-Kaida

Żadna inna książka nie podjęła dotąd tematu związków pomiędzy terroryzmem islamskim a zorganizowaną przestępczością. Dr Paul L. Williams, konsultant FBI...

Al-Kaida. Międzynarodowy terroryzm, zorganizowana przestępczość i nadciągająca apokalipsa Al-Kaida. Międzynarodowy terroryzm,
Paul L. Williams0
Okładka ksiązki - Al-Kaida. Międzynarodowy terroryzm, zorganizowana przestępczość i nadciągająca apokalipsa  	Al-Kaida. Międzynarodowy terroryzm,

Dobry pies
Rafał Witek