Anna w Nowym Jorku. Czyli życie z (ob)ciachem

Dla fanów Seksu w wielkim mieście i nie tylko!

Gitty Daneshvari urodziła się w Los Angeles w rodzinie irańsko-amerykańskiej. Pracowała między innymi jako dyrektor finansowy firmy Contrafilm w Hollywood. Anna w Nowym Jorku. Czyli życie z (ob)ciachem (2009) to jej głośny debiut. Nakładem Wydawnictwa W.A.B. ukazała się również druga książka, Szkoła Strachu (2009) – powieść dla młodszych czytelników.

Pulpet, poczwara, kupa sadła - tak zazwyczaj nazywano Annę Norton, dopóki w wieku dwudziestu trzech lat nie postanowiła wszystkiego zmienić. Wyrwać się z małego miasteczka, przenieść do Nowego Jorku i rozpocząć inne życie. Fantastycznie brzmiący scenariusz w rzeczywistości okazuje się trudny do zrealizowania. Po wielu miesiącach nieudanych poszukiwań pracy i wieczorów spędzonych sam na sam z pizzą i hamburgerami Anna w końcu odnajduje drogę do szczęścia. Dziewczyna trafia pod skrzydła Janice, nowej szefowej, która jak dobra wróżka zamienia ją w atrakcyjną, szczupłą kobietę. Wkrótce w życiu Anny pojawia się przystojny Ben, który zostaje jej chłopakiem. Problem w tym, że Ben jest ZBYT przystojny. Zazdrosna Anna postanawia więc zmienić swojego ukochanego w łysiejącego grubasa...Anna w Nowym Jorku. Czyli życie z (ob)ciachem to powieść pełna dziwnych i zabawnych postaci, karmiąca się przewrotnie kulturą popularną. Doskonale odpręża i poprawia nastrój. Śmiech w głos - gwarantowany.

Informacje dodatkowe o Anna w Nowym Jorku. Czyli życie z (ob)ciachem:

Wydawnictwo: W.A.B.