Antykwariat ze starymi mapami. Tom 2

Data wydania: 2007-06-21
Kategoria: Przygodowe
ISBN: 978-83-74-23778-3
Dodał/a książkę: Borzo

Troje dzieci Jason, Julia i Rick, rozkochanych w przygodzie. Willa Argo nad urwiskiem, wysoko nad morzem, z tajemniczymi pokojami. Drzwi ukryte za szafą, zamknięte na 4 spusty, niedające się otworzyć. Ale za wszelką cenę chcą je otworzyć... Ciąg dalszy przygód trójki przyjaciół.

Kup książkę Antykwariat ze starymi mapami. Tom 2

Opinie o książce - Antykwariat ze starymi mapami. Tom 2

Avatar użytkownika - Fene
Fene
Przeczytane:2014-06-29, Ocena: 6, Przeczytałam,
Bardzo miła lektura na wiosenne wieczory :) Nie myślałam, że ta książka tak mi się spodoba :)
Avatar użytkownika - agusia97
agusia97
Przeczytane:2014-01-11, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Drugi tom przygód Jasona, Juli i Ricka okazał się równie wciągający co pierwszy. Trójka dzieci przekracza Wrota Czasu i trafia do Domu Życia w starożytnym Egipcie. Niestety na skutek niefortunnych wydarzeń dzieci rozdzielają się; Julia wraca do Willi Argo a chłopcy zostają w nowym miejscu. Książkę łatwo się czyta, jest ona przeznaczona raczej dla dzieci, ale również starszym może się ona spodobać.
Avatar użytkownika - Sardegna
Sardegna
Przeczytane:2013-06-18, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki kolejne w 2013,
Aby rozwiązać tajemnice Willi Argo i dawnego właściciela, Ulyssesa Moore'a, młodzi bohaterowie będą musieli odbyć kilka niebezpiecznych podróży w czasie, odwiedzić starożytny Egipt, osiemnastowieczną Wenecję, dwunastowieczny Ogród Wiecznej Młodości. Będą żeglować, nurkować, podróżować pociągiem, który pojawia się tylko na wezwanie odpowiednich osób, ale przede wszystkim, będą kombinować, jak ułożyć wszystkie puzzle tej zagmatwanej historii w całość. http://ksiazki-sardegny.blogspot.com/2013/06/ulysses-moore-antykwariat-ze-starymi.html
Avatar użytkownika - EratoCzyta
EratoCzyta
Przeczytane:2016-07-02, Ocena: 6, Przeczytałam, Moja półka, Przeczytane, Przeczytane 2016,
Avatar użytkownika - Natawki
Przeczytane:2015-05-22, Ocena: 5, Przeczytałam, Ulubione,
Wrota Czasu. Tom 1
Ulysses Moore0
Okładka ksiązki - Wrota Czasu. Tom 1

Troje dzieci, Jason, Julia i Rick, rozkochanych w przygodzie. Willa Argo nad urwiskiem, wysoko nad morzem, z tajemniczymi pokojami. Drzwi ukryte za szafą...

Dom luster. Tom 3
Ulysses Moore0
Okładka ksiązki - Dom luster. Tom 3

Dziwne rzeczy dzieją się w Kilmore Cove. Jest tam pomnik króla, który nigdy nie panował i tory, które nigdzie nie prowadzą. Nie można...