AutoCAD 2000 PL. Ćwiczenia praktyczne

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2000-11-10
Kategoria: Poradniki
ISBN: 8371973470
Liczba stron: 148
Dodał/a książkę: helion

Ocena: 0 (0 głosów)

AutoCAD 2000 jest potężnym narzędziem służącym do wspomagania pracy architektów, projektantów a ogólnie osób zajmujących się tworzeniem wszelkiego rodzaju rysunków technicznych. Wersja ta, podobnie jak wersje wcześniejsze, wyposażona jest w szereg ciekawych rozwiązań technicznych mających na celu możliwie jak największe uproszczenie Twojej pracy. Jednak sam program nie wystarczy, niezbędna jest wiedza umożliwiająca wykorzystanie wspaniałych technologii, które zostały wprowadzone w wersji 2000.

Książka ta zawiera szereg ćwiczeń, które pomogą Ci opanować wiedzę potrzebną do samodzielnej i kreatywnej pracy. Umożliwia sprawne przyswojenie dość dużej dawki informacji, które są niezbędne do samodzielnej pracy z programem. Uczy myśleć twórczo, a poprawne wykonanie ćwiczeń zawartych w książeczce pozwoli Ci w przyszłości sprawnie wykonać nawet najbardziej skomplikowany rysunek.

Ćwiczenia przedstawione w tej książce ułożono w taki sposób, abyś mógł od podstaw poznawać coraz to nowe tajniki programu do tego stopnia zaawansowania, byś mógł samodzielnie opanować pozostałe funkcje oferowane Ci przez program AutoCAD 2000. Przekonasz się, że praca w ten sposób da Ci wiele przyjemności, a po ukończeniu tego krótkiego kursu zadziwisz sam siebie, jak wiele potrafisz i co możesz stworzyć za pomocą narzędzia, jakim jest AutoCAD 2000.

Seria "Ćwiczenia praktyczne" cieszy się ogromnym zainteresowaniem czytelników. Z powodzeniem książki używane są przez liczące się ośrodki szkoleniowe w Polsce. Są także doskonałym uzupełnieniem podręczników dla uczniów i studentów. Pozwalają na opanowanie podstaw i rozwijanie umiejętności.

Kup książkę AutoCAD 2000 PL. Ćwiczenia praktyczne

Opinie o książce - AutoCAD 2000 PL. Ćwiczenia praktyczne

Inne książki autora
SolidWorks 2009 PL. Ćwiczenia
Mirosław Babiuch0
Okładka ksiązki - SolidWorks 2009 PL. Ćwiczenia

Projektowanie w trzecim wymiarze Obsługa programu i nowości wersji 2009 Projektowanie z użyciem myślenia kreatywnego Przydatne triki umożliwiające...

AutoCAD 2012 i 2012 PL. Ćwiczenia praktyczne
Mirosław Babiuch0
Okładka ksiązki - AutoCAD 2012 i 2012 PL. Ćwiczenia praktyczne

Superprojekt od ręki? Z AutoCAD-em 2012! Podstawowe narzędzia pracy, czyli wszystko o rysowaniu i modyfikowaniu rysunku Warstwy, czyli praktyczne przemieszczanie...

Reklamy