Beskid Wyspowy. Miniprzewodnik

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2012-06-19
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788378532859
Liczba stron: 0
Dodał/a książkę: helion

Ocena: 0 (0 głosów)

Miniprzewodnik Wydawnictwa Bezdroża opisujący najważniejsze atrakcje turystyczne miasta bądź regionu. Poznasz historię miejsca, przeczytasz opisy atrakcji turystycznych i (najważniejsze dla turysty) informacje praktyczne: co warto zobaczyć, gdzie szukać noclegu i jak dojechać w miejsce, którego nie można pominąć zwiedzając okolicę. Zapraszamy na wycieczkę!
Beskid Wyspowy

Położona w malowniczej kotlinie Limanowa, otoczona wzgórzami Beskidu Wyspowego, jest jednym z beskidzkich centrów agroturystyki. Łagodny klimat i piękny krajobraz sprzyjają spokojnemu wypoczynkowi na wsi, choć w okolicach nie ma szczególnych atrakcji. W rejonie Szczawy tryska kilka źródeł mineralnych. Tereny te mają wszelkie atuty, aby stać się rejonem uzdrowiskowym. Tymczasem korzystać trzeba z tego, że nie są jeszcze zbyt znane, dzięki czemu nie ma tu uciążliwego tłoku. Beskid Wyspowy stwarza możliwości licznych wycieczek pieszych, dolinami prowadzą trasy rowerowe.

Kup książkę Beskid Wyspowy. Miniprzewodnik

Opinie o książce - Beskid Wyspowy. Miniprzewodnik

Inne książki autora
Gdzie jest Wookiee?
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Gdzie jest Wookiee?

Niezwykła książka, której piękne, pełne szczegółów ilustracje wprost zapierają dech. Propozycja dla wszystkich którzy cenią...

Niebezpieczny deser
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Niebezpieczny deser

Książeczka edukacyjna dla najmłodszych...

Reklamy