Bez serca. Pretty Little Liars

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2012-05-01
ISBN: 978-83-7515-2142
Dodał/a książkę: czytam

Siódmy tom popularnej serii "Pretty Little Liars"

KTOŚ BARDZO WAM BLISKI ZNA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI.
A.

Kup książkę Bez serca. Pretty Little Liars

Avatar użytkownika - madak
madak
Przeczytane:2012-10-07, Ocena: 6, Przeczytałam, Pretty Little Liars,
Miłośnicy serii Pretty Little Liars tomu siódmego, noszącego groźny tytuł: Bez serca, wyczekiwali z wielką niecierpliwością i w ogromnym napięciu. W poprzedniej bowiem części, tuż przed samym końcem książki, na horyzoncie pojawiła tajemnicza postać. W zakapturzonej, dziewczynie z umorusaną twarzą cztery przyjaciółki rozpoznały... Alison! Siódma część serii uchyla rąbka niejednej tajemnicy, a nawet staje się areną kolejnej zbrodni. Kto zginie tym razem? Na to pytanie odpowiedź czytelnicy znajdą w powieści Sary Shepard Bez serca. Po pożarze i tragicznych wydarzeniach, mających miejsce w pewną zimową noc w lesie tuż przy posiadłości rodziny Hastings, cztery przyjaciółki z Rosewood z trudem wracają do normalnego życia. Wciąż mają przed oczami twarz swojej przyjaciółki. Nie zmarłej Alison, ale pełnej życia, choć bardzo przerażonej panny DiLaurentis. Dziewczyny próbują racjonalnie wytłumaczyć to zajście. Emily wierzy, że Alison żyje, a ciało, które znajduje się w grobie, należy do kogoś innego. Spencer sceptycznie podchodzi do wyjaśnień Emily. Uważa, że z powodu dymu i niedotlenienia, jakiego doświadczyły w płonącym lesie, padły ofiarą halucynacji. Jednak bez względu na postawę i podejście do tego tajemniczego zdarzenia, każda z czterech przyjaciółek postanawia rozpocząć własne śledztwo. To, czego dowiedzą się podczas własnego dochodzenia, ruszy w posadach każdy z ich małych ...

Opinie o książce - Bez serca. Pretty Little Liars

Avatar użytkownika - Leoska
Leoska
Przeczytane:2015-09-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Kolejna śmierć. Pełne niespodzianek zmagania czterech przyjaciółek. Dziewczyny prowadzą własne śledztwa. Emily dowiaduje się co wspólnego miała Alison, z miasteczkiem Amiszów. Spencer dowie się, że ma więcej rodzeństwa, a jej tata nie był wierny. Hanna, która została wysłana do psychiatryka, dowiaduje się wielu rzeczy o Alison. A Aria wraz z Noelem próbuje porozmawiać z duchem Ali.
Avatar użytkownika - agnik66
agnik66
Przeczytane:2014-09-08, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Co nowego u czterech kłamczuch? Emily zgodnie ze wskazówkami A. trafia do wioski Amiszów, Hanna ląduje w klinice Zacisze Addison-Stevens, Spencer w dalszym ciągu próbuje rozwiązać zagadki rodzinne a Aria szuka medium, by nawiązać kontakt z Alison. Przy czytaniu tej części już wiem, z czego wynikają opinie, że ta seria jest fajna do czasu. Autorka już zaczyna kręcić, trochę się gubi, wprowadza jakieś takie dziwne wątki, powoli zaczynam mieć wrażenie, że w tym momencie już zaczyna się pisanie na siłę. Natomiast nie można jej odmówić wciągającej, mimo wszystko, fabuły i faktu, że akcja pędzi i dużo się dzieje. Na jaw wychodzą nowe tajemnice, ale rodzi się też wiele nowych pytań. Zauważyłam, że autorka pisze dosyć schematycznie. Początek zazwyczaj jest nudniejszy, a dopiero od połowy się wszystko rozkręca. Jestem ciekawa, jak się to dalej rozwinie. Liczę na to, że będzie lepiej i że autorce nie wyczerpią się pomysły. kingaczyta.blogspot.com
Avatar użytkownika - nati104
nati104
Przeczytane:2014-05-07, Ocena: 5, Przeczytałam,
Po skończeniu szóstej części serii "Pretty Little Liars" natychmiast musiałam sięgnąć po następną. Uzyskałam część odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, ale wiele tajemnic nadal pozostało tajemnicami. Książka zaskakuje, ujawnia nowe sekrety i wciąga czytelnika pragnącego poznać dalsze losy "Kłamczuch" z Rosewood. Polecam wszystkim, którzy chcą zobaczyć, jak Emily, Aria, Hanna i Spencer poradzą sobie z kolejnymi intrygami -A.
Avatar użytkownika - EvilAngel16
EvilAngel16
Przeczytane:2014-06-05, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014, Mam,
W tej części dużo się dzieje, i przyznam czekałam na taką wartką akcję. Po odrobinę nudnych "Zepsutych" i megawciągających "Zabójczych", "Bez serca" wypadają średnio. Kłamczuchy mają mnóstwo nowych problemów, nie tylko A. Hanna trafia do ośrodka psychiatrycznego, Spencer dowiaduje się, że nie jest córką swojej matki, Aria spotyka się z medium... Co jeszcze się dzieje? Więcej nie zdradzę,sami przeczytajcie!
Avatar użytkownika - kami00000
kami00000
Przeczytane:2013-02-28, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2013,
Siódmy tom popularnej serii ,,Pretty Little Liars" KTOŚ BARDZO WAM BLISKI ZNA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI. A. Emily, Aria, Hanna i Spencer są niemal pewne, że widziały Alison. Rozpoczynają śledztwo, kierując się wskazówkami od A. Ich desperackie działania prowadzą do zaskakującego finału. Czy dziewczyny uwolnią się wreszcie od tajemniczego prześladowcy? Niestety pomału zaczynam się gubią, ale ok brnijmy w to dalej
Coraz więcej książek, coraz więcej poszlak, a rozwiązania sprawy nie widać. Ta książka ma mnóstwo tajemnic i jeszcze więcej sekretów odkrywa, tylko że... ile można to ciągnąć? To siódma część, a w Polsce wydaje się właśnie jedenastą. Rozumiem, że książki grubością nie grzeszą, ale żadna sprawa nie powinna, nie może toczyć się tak długo, bo w pewnym momencie autorka się chyba zagalopowała i teraz już chyba sama nie wie, kim jest A. i kto zabił Ali.
Avatar użytkownika - sarczyx
Przeczytane:2013-10-09, Ocena: 5, Przeczytałam, z_Przeczytałam 2013 (112),
Sekrety. Pretty Little Liars
Sara Shepard0
Okładka ksiązki - Sekrety. Pretty Little Liars

Specjalny tom najmodniejszej serii roku! Kochasz Pretty Little Liars? Musisz go mieć! Nikt nie chce mieć wrogów – zwłaszcza takich jak A. Nadeszły...

Zepsute. Pretty Little Liars
Sara Shepard0
Okładka ksiązki - Zepsute. Pretty Little Liars

A.Podejrzany o zabójstwo Alison przebywa w areszcie, ale Emily, Aria, Spencer i Hanna jeszcze długo nie będą mogły spać spokojnie. Im więcej sekretów wychodzi...