Bez tchu (Tom 1). Szaleństwo zmysłów

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2014-02-05
Kategoria: Romans

Dwudziestoczteroletnia Mia Crestwell od czasów nastoletnich kocha się w przystojnym Gabie Hamiltonie, przyjacielu swojego starszego brata Jace'a. Gabe, Jace i Ash przyjaźnią się z sobą od lat i wspólnie prowadzą firmę hotelarską, osiągając wielkie sukcesy finansowe. Gabe także od dawna ma oko na Mię. Dziewczyna bardzo mu się podoba, ale romans z nią zagroziłby przyjaźni z jej bratem, a także wspólnym interesom.

Kup książkę Bez tchu (Tom 1). Szaleństwo zmysłów

Opinie o książce - Bez tchu (Tom 1). Szaleństwo zmysłów

Temat podobny do 50 twarzy Greya.  W obecnych czasach jest to bardzo popularne i można by powiedzieć że już nudzi. Jednak po przeczytaniu tej książki tego nie ma. Chce się więcej. Świetny romans pełen namiętności. Z przyjemnością sięgnę po kolejną część

Avatar użytkownika - Lenka83
Lenka83
Przeczytane:2019-11-05, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Szaleństwa zmysłów którego niestety nie doznałam. Książka dobra ale ma swoje minusy.
Gabe, Jace i Ash trzej przyjaciół którzy zbudowali imperium hotelarskie i stali się milionerami. Mia młodsza siostra Jace, która wchodzi wkład z Gace.
Ok chwytając się za tego rodzaju literaturę wiemy że na pierwszym miejscu będzie seks, seks, seks... W tej książce denerwowało mnie tak naprawdę dwie rzeczy. Pierwsze to brak pazura, charakterku książki... pojawia się była żona Gace i tak jak szybko się pojawiła w historii tak szybki zniknęła... Pojawia się też motyw szantażu ale szybko ładnie się rozwiązuje... mogłaby autorka trochę grozy, strachu wpisać w historię książki.
Druga rzecz to fakt iż główni bohaterzy za dużo myślą, analizują... Jeśli ma być to książka opartach na emocjach to po co męczyć czytelnika takim "zagraniem".
Książka dobra ale jak dla mnie do zapomnienia.

Avatar użytkownika - damonowa
damonowa
Przeczytane:2016-11-22, Przeczytałam,
Ślub nad oceanem
Maya Banks0
Okładka ksiązki - Ślub nad oceanem

Theron Anetakis przejmuje rodzinną firmę w Nowym Jorku i rozpoczyna przygotowania do wesela. Zamierza poślubić kobietę, którą uważa za najodpowiedniejszą...

Narzeczona na weekend
Maya Banks0
Okładka ksiązki - Narzeczona na weekend

Celia Tylor jest cenioną pracowniczką Maddox Communications. Pewnego dnia dowiaduje się, że Evan Reese, potentat rynku odzieżowego, szuka firmy, która...

27 śmierci Toby'ego Obeda
Gierak-Onoszko Joanna