Biblioteczka Poradnika Domowego Pyzy, kluski, pierogi (wyd. spec. 06/2014)

Proponujemy ciekawe przepisy na pyzy, kluski i pierogi. Mogą one być zarówno samodzielnym daniem, jak i dodatkiem do dania głównego obiadu lub kolacji. Zamieszczamy wskazówki, jak przygotować pyszne pierogi, kluski, kopytka, pyzy oraz knedle. Oprócz popularnych kopytek, leniwych, zacierek czy klusek śląskich znajdą tutaj Państwo przepisy na makiełki, kluski szwajcarskie, szare z kiszoną kapustą, grysikowe z powidłami i wiele innych.
Na pewno znajdą tu coś dla siebie i miłośnicy mięsa, i wegetarianie, a także łasuchy ?- nie zabraknie też słodkości. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zachęcą Państwa do dalszych eksperymentów kulinarnych.
Przykładowe przepisy: pyzy z mięsem po warszawsku, cepeliny z kapustą, kartacze babci, poznańskie pyzy drożdżowe, pierogi domowe, kluski szare, kluski ze szpinakiem, kluski marchewkowe, kluski z fasoli, kluski francuskie, knedle z truskawkami, knedle tyrolskie.

Informacje dodatkowe o Biblioteczka Poradnika Domowego Pyzy, kluski, pierogi (wyd. spec. 06/2014):

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2014-11-18
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Biblioteczka Poradnika Domowego Pyzy, kluski, pierogi (wyd. spec. 06/2014)

Biblioteczka Poradnika Domowego Pyzy, kluski, pierogi (wyd. spec. 06/2014) - opinie o książce

Zakładki edukacyjne. Język angielski
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Zakładki edukacyjne. Język angielski

Książeczka edukacyjna. Wiedza w pigułce....

Wojownicy
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Wojownicy

Książki-maski wyciskanki. Obok każdej maski jest zamieszczona historia z nią związana....