Odrobina słodyczy

Tom 3 cyklu Glitter and Sparkle

Do trzech razy miłość!

Harper wreszcie przyznaje się do tego, że czuje coś do Brandona, który od lat był w niej zakochany. Jednak chłopak właśnie zaczął się z kimś spotykać, aby w ten sposób zapomnieć o złamanym sercu i nieodwzajemnionej miłości.

Harper postanawia zatopić smutek w pasji - wypiekach! Decyduje się zgłosić do telewizyjnego show, w którym jednym z sędziów jest Mason, całkiem niezłe ciacho, który od razu zwraca na nią uwagę.

Wszystko idzie dobrze, dopóki Harper nie zostaje przydzielona do drużyny Sadie, pięknej partnerki Brandona. Dziewczyna nie załamuje się i zamierza wygrać program. Nawet jeżeli oznacza to konieczność zaprzyjaźnienia się z najgorszą rywalką.

__

O autorce

Shari L. Tapscott - miłośniczka ogrodnictwa, DIY i amatorskiego śpiewu. Autorka książek młodzieżowych i serii fantasy, które pokochały czytelniczki na całym świecie. Jej bohaterowie mają spore poczucie humoru i nieskończone pokłady energii. Autorka w wolnym czasie czyta, robi mydła i rozpieszcza swoje dwa bernardyny. Razem z mężem i dziećmi mieszka w Kolorado.

Informacje dodatkowe o Odrobina słodyczy:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2019-01-23
Tytuł oryginału: Sugar and Spice
Tłumaczenie: Edyta Świerczyńska

Tagi: bóg Problemy osobiste i społeczne dzieci i młodzieży - seksualność i związki

Kup książkę Odrobina słodyczy

Odrobina słodyczy - opinie o książce

Avatar użytkownika - PaniWynalazkowa
PaniWynalazkowa
Przeczytane:2019-02-13, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Ciepła ksiązka, idealna dla fanó lekkich młodzieżówek w stylu Kasie West.

Odrobina brokatu
Shari L. Tapscott0
Okładka ksiązki - Odrobina brokatu

Pełna blasku historia o pierwszej młodzieńczej miłości! Lauren ma prosty plan na życie: skończyć szkołę, dalej rozwijać swojego bloga DIY i poślubić...

Bling (Tom 2). Odrobina blasku
Shari L. Tapscott0
Okładka ksiązki - Bling (Tom 2). Odrobina blasku

Kolejny tom serii pełnej blasku! Po skończeniu szkoły średniej Riley przeżywa lekki kryzys tożsamości. Kiedyś była najpopularniejszą uczennicą i główną...