Być mężczyzną. Strategia duchowego rozwoju

Data wydania: 2010
Kategoria: Duchowość, religia
ISBN: 978-83-7516-238-7
Dodał/a książkę: JolantaW

• 10 reguł strategii duchowego rozwoju • 10 dróg do prawdziwego męstwa • 10 wygranych bitew codzienności Ta książka, napisana dla mężczyzn, przez mężczyznę, który wie, jak rozmawiać z mężczyznami o najistotniejszych sprawach, z pewnością pomoże wielu z nich odkryć i zrealizować ich rzeczywiste powołanie. Lary Richards wskazuje ścieżki duchowego rozwoju; czytelników inspiruje, by stali się prawdziwymi bohaterami, a czytelniczkom podpowiada, jak zrozumieć tajemnice męskiej duszy. Larry Richards, amerykański ksiądz, znany i ceniony rekolekcjonista, gospodarz popularnej audycji radiowej, założyciel fundacji Reason for Our Hope [„Przyczyna naszej nadziei”]. Ukazywanie mężczyznom istoty ich powołania jest priorytetem w jego pracy duszpasterskiej i działalności publicznej.

Kup książkę Być mężczyzną. Strategia duchowego rozwoju

Opinie o książce - Być mężczyzną. Strategia duchowego rozwoju

Avatar użytkownika - yerba
yerba
Ocena: 6, Czytam,
Z pewnością jest t książka warta uwagi, ponieważ porusza ważne kwestie społeczno - kulturowe kierowane dla mężczyzn i napisane przez osobę duchowną.
Myślę, że jest to bardzo wartościowa książka, którą każdy mężczyzna powinien posiadać w swojej domowej biblioteczce. Książka porusza ciekawy temat odkrywania duchowej sfery człowieka, pomaga mu zrozumieć wiele spraw dotyczących jego duchowego rozwoju, co potem może przełożyc się na codzienne życie. Jej lektura z pewnością okaże się drogowskazem dla wielu mężczyzn zagubionych w dzisiejszym świecie, pomoże im zrozumieć, że będąc mężczyzną, można być rownież dobrym mężem i ojcem, nie tracąc przy tym nieczego ze swojej męskości.
Poddaj się! Życiodajna moc wypełniania woli Bożej
Larry Richards0
Okładka ksiązki - Poddaj się! Życiodajna moc wypełniania woli Bożej

Każdy chrześcijanin niby wie, że powinien wypełniać wolę Bożą. Jednak praktyczna realizacja tej powinności okazuje się być rzeczą niełatwą, zwłaszcza że...