C.I.S.Z.A. Pięć kroków do życia w zgodzie ze sobą i światem

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2015-03-12
ISBN: 978-83-64645-56-3
Dodał/a książkę: agoosiaczek

C.I.S.Z.A. to wyjątkowy program do samodzielnej pracy nad sobą i swoim życiem. Stworzony przez trenerkę i coacha z wieloletnim doświadczeniem, która dzieli się z czytelnikiem swoją wiedzą, inspiracjami oraz wnioskami z wieloletniej pracą nad sobą i treningów personalnych. Oto swoisty podręcznik do samopoznania, który odmieni twoje życie. Cierpliwość, Inspiracja, Spokój, Zrozumienie, Asertywność… to pięć kroków, które pozwolą ci odnaleźć siebie, osiągnąć harmonię i żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym światem. Program łączy w sobie wiedzę na temat komunikacji interpersonalnej, inteligencji emocjonalnej oraz rozwoju duchowego i wzbogacony jest o liczne praktyczne ćwiczenia. Dzięki temu krok po kroku przejdziesz przez pięć etapów, z których dowiesz się między innymi: W jaki sposób rozpocząć pracę nad sobą; Skąd czerpać inspirację, która jest głównym aspektem samorozwoju; Jak wyciszyć umysł i emocje oraz odciąć się od wszechobecnego chaosu; W jaki sposób nawiązać dialog z innymi ludźmi i skutecznie komunikować się z nimi; Jak zadbać o swój komfort, nie pozwalać innym na przekraczanie twoich granic i być asertywnym. C.I.S.Z.A. to Twoje pięć kroków, dzięki którym będziesz bliżej poznania siebie!

Kup książkę C.I.S.Z.A. Pięć kroków do życia w zgodzie ze sobą i światem

Opinie o książce - C.I.S.Z.A. Pięć kroków do życia w zgodzie ze sobą i światem

Avatar użytkownika - NaWidelcu