Okładka książki - Chłopcy. Audiobook

Chłopcy. Audiobook

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: b.d
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: b.d
Czas trwania: 6 godz. 18 min.
Czyta: Jacek Rozenek
Dodał/a książkę: arven1989

Ocena: 4 (1 głosów)

Ta książka została dodana do bazy serwisu Granice.pl przez jednego z użytkowników i oczekuje na moderację

Jeśli lubicie wariacje na temat klasycznych opowieści – oto audiobook dla Was. „Chłopcy” Jakuba Ćwieka nawiązują bezpośrednio do „Piotrusia Pana”. W tej chwili to już seria audiobooków, która zaskoczy nie tylko tych, którzy wcześniej nie sięgali po powieści autora. „Chłopcy” to opowieść o Zagubionych Chłopcach, towarzyszach tego, który postanowił nigdy nie dorastać i na zawsze zamieszkać w Nibylandii. Ale tym razem poznamy Chłopców w nieco innym anturażu. Jeżdżą na wielkich motocyklach, mają stylowe skórzane stroje i wyglądają doprawdy groźnie. Czym się zajmują? Kim właściwie są? I co sprawia, że ta opowieść jest tak niezwykle wciągająca? Otóż od nagrania nie można się oderwać. To wciągająca historia, pełna humoru, grozy, przygody i cóż, powiedzmy to otwarcie: mordobicia.

Wspaniała opowieść drogi, którą teraz, dzięki nagraniu, można śledzić także w podróży. To taka bajka dla dorosłych, która podobnie jak niegdyś klasyczna opowieść o Piotrusiu, na długo zapada w pamięć i powoduje uśmiech słuchacza.

Kup książkę Chłopcy. Audiobook

Opinie o książce - Chłopcy. Audiobook

Avatar użytkownika - arven1989
arven1989
Przeczytane:2015-11-12, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2015,, Audiobook,
taka najuczciwsza ocena mieści się gdzieś między 4 a 5 miła odmiana, wreszcie coś pozytywnego, choć rozumiem że potrafi być irytująca. potrafi wywołać uśmiech. Natomiast Jacek Rozenek potrafi oddać klimat powieści, to on sprawił, że słuchałam następne części raz za razem.
Link do opinii
Inne książki autora
Chłopcy
Jakub Ćwiek0
Okładka ksiązki - Chłopcy

Rykiem silników, hukiem wystrzałów oraz głośnym: BANGARANG! - tak zwiastują swoje przybycie Zagubieni Chłopcy, najbardziej niezwykły gang motocyklowy na...

Kłamca 4 Kill'em all. Audiobook
Jakub Ćwiek0
Okładka ksiązki - Kłamca 4 Kill

Loki powraca! Tym razem z misją ostateczną. Pora na ostatnią misję Lokiego. Tym razem bohater „Kłamcy” przemierza świat, który trawi Apokalipsa...

Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Katarzyna Terechowicz
Okładka książki - Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy