Coco. Koloruj, czytaj, naklejaj

W rodzinie Miguela od pokoleń muzyka jest zakazana. Jednak chłopiec marzy o tym, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza. Dwunastolatek chce udowodnić światu, że on sam także ma talent. Kiedy nadchodzi Día de los Muertos (Dzień Umarłych), Miguel trafia do bajecznie kolorowej Krainy Umarłych, gdzie ma szansę rozwikłać rodzinną tajemnicę i na nowo zjednoczyć swoich bliskich.

Ta wyjątkowa historia przeniesie cię do zupełnie innego świata, pełnego niewiarygodnych przygód i zaskakujących zwrotów akcji. Spotkasz niezapomnianych, oryginalnych bohaterów, wzruszysz się i uśmiejesz do łez.

Przeczytaj tę zabawną i ciepłą opowieść o poszukiwaniu swoich przodków. Pokoloruj bohaterów lub poszukaj ich wśród naklejek. Dodaj barw tej niezwykłej historii i baw się dobrze!

Informacje dodatkowe o Coco. Koloruj, czytaj, naklejaj:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2017-10-25

Kup książkę Coco. Koloruj, czytaj, naklejaj

Coco. Koloruj, czytaj, naklejaj - opinie o książce

Avatar użytkownika - testolandia
testolandia
Przeczytane:2017-11-01, Ocena: 6, Chcę przeczytać, Synek czyta,

Książeczka jest wielkości zbliżonej do A4. Ma zeszytową, lakierowaną okładkę. W środku znajdziemy bogato ilustrowaną opowieść o 12-letnim Miguelu. Część obrazków pozostawiono czarno-białe. Dzieci mogą je pokolorować samodzielnie lub nakleić odpowiednie naklejki, które dołączono do publikacji. Takie tworzenie książki może stać się świetną zabawą.

Historia Miguela opowiedziana w książeczce to szalona podróż, pełna akcji, czasami mrożąca krew w żyłach, czasami zabawna. Mnóstwo przygód, a na koniec oczywiście szczęśliwe zakończenie. "Coco" rozgrywa się podczas Dnia Zmarłych, mamy więc kościotrupy, duchy przodków powracające zza grobów, Krainę Umarłych.

Szybkie gotowanie
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Szybkie gotowanie

Wszyscy cierpimy na ciągły i dokuczliwy brak czasu - natomiast chętnie jedlibyśmy wartościowe i smaczne posiłki. Jak to zrobić? Jak szybko przygotować...

Bułgaria
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Bułgaria

Ile kwiatów należy wręczyć Bułgarce? Czy delfiny w Warnie grają w piłkę? Dlaczego w Sofii zbudowano Słomiany Most? Ile ton płatków róży...

Forget Me Not
Julie Soto