Córka Węża Midgardu. Saga Asgard

Wydawnictwo: Telbit
Data wydania: 2012-05-10
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 978-83-62252-91-6
Liczba stron: 512
Dodał/a książkę: czytam

Ocena: 0 (0 głosów)

Druga powieść cyklu „Saga Asgard" autorstwa niekwestionowanego króla fantasy.
Trzymająca w napięciu i pełna brawurowych zwrotów akcji historia, rozgrywająca się w średniowiecznej Nadrenii.
Płonące zamki, dzicy wikingowie i wielki sekret…

Zamek Elsbusch płonie. Atakując położoną nad Renem twierdzę, wikingowie łamią awarty niegdyś z władcami tego kraju pakt pokojowy. Dwunastoletnia Katharina, sierota wychowywana przez nienawistnego klechę, przypadkiem staje się świadkiem przerażającej rzezi. Cudem unika śmierci. Ratuje ją wikiński chłopak Ansgar i ucieka razem z nią. Wkrótce oboje zdają sobie sprawę, że muszą rozwikłać pradawną tajemnicę Węża Midgardu, aby zapobiec niewyobrażalnej katastrofie.

Czy Katharinie uda się uwolnić z sieci politycznych intryg i zdemaskować knowania perfidnego arystokraty? Czy dowie się kim byli jej rodzice? Czy odkryje tajemnicę swojego wężowatego znamienia?

WOLFGANG HOHLBEIN (ur. 1953) jest jednym z najpoczytniejszych niemieckich autorów. Niewielu współczesnych pisarzy zbliżyło się do nakładu 37 milionów egzemplarzy, który łącznie osiągnęły jego książki. 160 bestsellerów uczyniło go niekwestionowanym królem literatury fantasy! Jego powieści zostały przetłumaczone na niemal czterdzieści języków i wydane m.in. w Wielkiej Brytanii, USA, Australii, Chinach czy Japonii.

W 2011 roku nakładem Wydawnictwa TELBIT ukazała się powieść „THOR".

Kup książkę Córka Węża Midgardu. Saga Asgard

Opinie o książce - Córka Węża Midgardu. Saga Asgard

Inne książki autora
Thor. Saga Asgard
Wolfgang Hohlbein0
Okładka ksiązki - Thor. Saga Asgard

Jeśli miał wcześniej jakieś imię, dziś go nie pamiętał. Jeśli miał rodziców, nie potrafił ich sobie przypomnieć. Jeśli się kiedyś narodził, nie miał...

Nieśmiertelność. Wieża
Wolfgang Hohlbein0
Okładka ksiązki - Nieśmiertelność. Wieża

Wreszcie skończyłem powieść, którą zawsze chciałem napisać. Wolfgang Hohlbein Wieża to ostatni bastion umierającego świata. Nikt już nie wie, kto...

Reklamy