CzaroMarownik 2014. Twój Magiczny Kalendarz

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2013-09-23
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
Dodał/a książkę: elibri

CzaroMarownik 2014 to kolejna edycja najbardziej magicznego kalendarza na rynku, który powinien  znaleźć się w rękach każdego, kto pragnie aby rok 2014 był naprawdę wyjątkowy.

Tegoroczna odsłona kalendarza jest jeszcze bardziej urozmaicona i niezwykła. Na ponad 200 stronach CzaroMarownika można znaleźć nie tylko tradycyjny podział na tygodnie i miesiące, ale także kalendarz księżycowy, szczegółowy horoskop dla wszystkich znaków zodiaku, praktyczne informacje o świętach ezoterycznych oraz porady dotyczące najbardziej aktualnych magicznych tematów.

Każdy tydzień CzaroMarownika to inspirujący i niepowtarzalny zestaw wiadomości, wśród których znajdują się m.in. opisy prostych i skutecznych rytuałów magicznych stworzonych specjalnie dla posiadaczy kalendarza, naturalne porady na tematy zdrowotne, kreatywne pomysły na polepszenie jakości swojego życia, zdrowe przepisy z kuchni Pięciu Przemian, ciekawostki w dziedzinie eko-trendów oraz wiele innych informacji, których nie sposób znaleźć w żadnym innym miejscu.

CzaroMarownik to także solidna dawka wiedzy o najciekawszych i najpopularniejszych ezoterycznych tematach, którą zebrano w postaci 12 obszernych artykułów na końcu kalendarza. Najnowsza edycja zawiera szeroki wachlarz wskazówek m.in. w dziedzinie magii finansowej, ochronnej, pracy z aurą, ale skupia się też na kwestiach poprawy samopoczucia i naturalnych metodach uzdrawiania.

Dzięki CzaroMarownikowi każdy dzień w 2014 roku będzie magiczny!

Kup książkę CzaroMarownik 2014. Twój Magiczny Kalendarz

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Przeczytane:2014-01-02, Ocena: 5, Przeczytałam,
Magiczny dziennik   Wchodzimy w nowy rok z bagażem doświadczeń, ale i oczekiwań. Powszechne są również „listy życzeń” bądź rzeczy, które chcemy w trakcie dwunastu miesięcy zdobyć, osiągnąć. Jaki będzie ten Nowy Rok? Jak sprawić, by był on dla nas lepszy? Pełen wyzwań? By przyniósł nam nie tylko ciężką pracę, ale i satysfakcję? Gdyby się tak dało poznać przyszłość bądź zaczarować ją, by przynosiła same dobre chwile…   Czy rzeczywiście nie można wkroczyć w 2014 rok z przekonaniem, że spełnia się wszystkie nasze cele i marzenia? Można! Przekonuje nas o tym wydawnictwo Illuminatio i CzaroMarownik 2014. Twój magiczny kalendarz. To kolejna już edycja tego niezwykłego kalendarza nie z tego świata. CzaroMarownik to nie tylko kalendarz z miejscem na zapiski dnia codziennego, na czynności, które przybliżają do realizacji planów, ale i wiele wspaniałych, zaprawionych nie tylko magią, ale również ludową mądrością artykułów, które ułatwią nam poruszanie się w dzisiejszym, pełnym wyzwań świecie i gwarantują dobrą lekturę.   W Nowy Rok wprowadzi nas wróżka Cassandra ze swoim magicznym horoskopem na 2014 rok – każdy ze znaków zodiaku dowie się, co czeka go w życiu prywatnym, jak potoczy się jego kariera, sprawy finansowe, dowie się wiele na temat miłości oraz zdrowia. Moje myśli, słowa i czyny kreują rzeczywistość (…) – ...

Opinie o książce - CzaroMarownik 2014. Twój Magiczny Kalendarz

wyd. Iluminatio

rok: 2013

str.210

Ocena: 5/6

Nowe wydanie Czaromarownika, na rok 2014, jest zdecydowanie pozycją interesującą. Już na pierwszy rzut oka widać, że wydawca nie oddaje czytelnikowi byle czego. Pozycja została wzbogacona o piękną, przyjemną w dotyku, twardą oprawę. Materiał, niczym zamsz, delikatnie oddziałuje na palce i zachęca do zajrzenia do środka. Środek utrzymany jest w czarno-białej tonacji, dodającej kalendarzowi szyku i jakiejś takiej mroczności, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Trudno to wytłumaczyć, ale pozycja sprawia wrażenie magicznej, choć do tej pory magia kojarzyła mi się z feerią barw. Samo wnętrze... cóż, można znaleźć w nim zarówno to, czego szuka się w standardowym kalendarzu, a także, a może przede wszystkim, to czego się w nich nie szuka.

Układ Czaromarownika 2014 jest dość prosty - każdy tydzień roku zamieszczony został na dwóch stronach w podziale na 5 dni (dni robocze) na jednej stronie i 2 dni (weekend), na kolejnej stronie. Przy każdym weekendzie znajdują się różnego rodzaju porady i rytuały, które mają za zadanie sprawić, że nadchodzący (a w zasadzie trwający już rok) przeżyje się lepiej i ciekawiej. I tak na przykład znaleźć tu można rytuał na wzmocnienie nadziei, albo dowiedzieć się, jaki jest Twój magiczny kolor. W Czaromarowniku 2014 wyczytamy również, jakie są ćwiczenia na kreatywność, oraz jak je wykonać, a także dowiemy się, czego jeszcze nie wiemy o słońcu.

Każdy tydzień z omawianą pozycją przynosi więc coś nowego, niesamowitego i zaskakującego Czytelnik rozwija się, uczy i staje się bardziej... bardziej sobą, bardziej kreatywny, bardziej obeznany i bardziej wierzący w samego siebie.

Nie można zapomnieć, że w Czaromarowniku 2014 zamieszczono kompleksowy horoskop dla każdego znaku zodiaku.

Mnie osobiście pozycja przypadła do gustu i mogę z czystym sumieniem zachęcić wszystkich do sięgnięcia po niego, nawet teraz, kiedy powoli kończy się pierwszy kwartał roku.

Wielka księga. Bazgrołki. Cześć 2
Okładka ksiązki - Wielka księga. Bazgrołki. Cześć 2

W czasie podróży czas sie nie dłuży, bo... można rysować, dorysowywać, zwiedzać labirynty,  odkrywać niezwykłe światy i wspaniale się bawić. Książka dla...

Wakacje. Kolorowanki polsko- angielskie z naklejkami
Okładka ksiązki - Wakacje. Kolorowanki polsko- angielskie z naklejkami

Dzięki tej książeczce dziecko przyswaja pisownie aż 20 polskich i 20 angielskich wyrazów. Dzieje się to podczas zabawy i kolorowania. W publikacji wykorzystujemy...