CzaroMarownik 2016. Twój Magiczny Kalendarz

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2015-09-21
Kategoria: Wiedza ezoteryczna
Dodał/a książkę: elibri

Oto kolejna edycja magicznego kalendarza - CzaroMarownik 2016 - z którym każdy dzień będzie wyjątkowy!

W CzaroMarowniku poruszamy najbardziej aktualne tematy z zakresu ezoteryki, magii, zdrowia, naturalnego trybu życia czy rozwoju duchowego. Znajdziesz w nim wiele atrakcyjnych artykułów, między innymi:

• Zaklęcia, rytuały, magiczne rękodzieło oraz magiczny niezbędnik, który zawsze będziesz mieć pod ręką;
  • Ekoporady, dzięki którym będziesz bliżej natury;
  • Proste przepisy na zdrowe potrawy, które na zawsze zagoszczą w twojej kuchni;
  • Ciekawostki i porady, dzięki którym zadbasz o swoje ciało i ducha;
  • Miejsce na własne notatki i przemyślenia, gdy będziesz potrzebować chwili relaksu;
  • i wiele, wiele innych.

A to wszystko zamknięte w solidnej, twardej i eleganckiej oprawie. Kolory, w które ubrany jest CzaroMarownik 2016, będą wyzwalały w tobie pozytywną energię za każdym razem, kiedy weźmiesz go do ręki! Czerwona tasiemka z łatwością pomoże ci odnaleźć się w tym magicznym świecie, a przejrzystość wskazówek oraz informacji sprawi, że czytanie CzaroMarownika będzie czystą przyjemnością.

Z CzaroMarownikiem nadchodzący rok będzie czasem pozytywnych, magicznych zmian!

Kup książkę CzaroMarownik 2016. Twój Magiczny Kalendarz

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Przeczytane:2015-11-11, Ocena: 6, Przeczytałam,
Magiczny rok   Czas – bezlitosna potworność. Lecą godziny, dni, tygodnie, bez znaczenia i wagi, aż raptem sekunda i okazuje się, że nie sposób jej cofnąć, nie sposób wymazać – pisał Aleksander Minkowski, polski prozaik i reportażysta. I rzeczywiście - nie sposób cofnąć tych chwil, które budzą w nas rozgoryczenie czy bolesne wspomnienia, tak samo jak nie da się odzyskać tych minut, które zostały zmarnowane na wykonywaniu czynności niczego nie wnoszących do naszego życia, „ukradzione” przez złodzieja czasu.   Co zatem robić, by nigdy już nie szukać zgubionych godzin, by nigdy nie brakło nam czasu na to, co piękne, wartościowe, co daje nam szczęście? Kluczem do szczęśliwego życia jest właściwa organizacja swoich zajęć, czy tak zwane zarządzanie sobą w czasie. W tym zaś może nam pomóc CzaroMarownik 2016. Twój magiczny kalendarz, opublikowany nakładem wydawnictwa Illuminatio. Jest on czymś więcej niż zwyczajne kalendarze, których nie brak na rynku czy organizery, ograniczające się wyłącznie do wpisów dotyczących firmowych spotkań i obowiązków. CzaroMarownik wprowadza nas bowiem nie tylko w świat uporządkowanych obowiązków i priorytetów, ale i magii, która jest wokół nas.   W tym magicznym kalendarzu znalazło się miejsce na horoskop na 2016 rok oraz na obszerne notatki, które możemy ...

Opinie o książce - CzaroMarownik 2016. Twój Magiczny Kalendarz

A, B, C
Okładka ksiązki - A, B, C

Bardzo mądry maluch to seria edukacyjna dla najmłodszych. Rodzicu! Pokaż dziecku obrazki. Niech samo powie, co na nich widzi. Taka zabawa ma zachęcić...

Europa we dwoje. Ilustrowany przewodnik Pascal
Okładka ksiązki - Europa we dwoje. Ilustrowany przewodnik Pascal

Europa we dwoje to pięknie ilustrowany przewodnik turystyczny napisany z myślą o zakochanych i zaprzyjaźnionych. Zawiera 17 pomysłów na krótkie...