Człowiek, który chciał wszystko wiedzieć. Audiobook

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
Data wydania: 2016-07-13
Kategoria: Literatura piękna
ISBN: 9788380820333
Czas trwania:7 godz. 7 min
Czyta: Andrzej Ferenc
Dodał/a książkę: elibri

Ocena: 0 (0 głosów)

Tajemnicze morderstwo, traumy zgwałconych kobiet i podejrzany policjant, którego nikt nie potrafi zidentyfikować. Przed Awim Awrahamem jego pierwsze śledztwo w sprawie o zabójstwo!

W swym mieszkaniu zostaje znaleziona martwa Lea Yeager. Przybyły na miejsce komisarz Awi Awraham rozpoznaje w niej ofiarę gwałtu sprzed dwóch lat. Sprawca nie przyznał się do winy, ale został skazany, a jego rodzina groziła poszkodowanej kobiecie. Czy to właściwy trop do znalezienia zabójcy Lei? A może kobietę zamordował syn, który udaje, że nie utrzymywał z matką żadnych kontaktów? Kim jest tajemniczy policjant, który pojawił się w domu ofiary tuż przed zbrodnią?

Dror Mishani wirtuozersko zaplata intrygę, której ważny element stanowią sceny z życia prywatnego komisarza. W tle dochodzenia rozgrywają się też perypetie pewnej rodziny. Niektórzy jej członkowie wzbudzają swym zachowaniem poważne podejrzenia.

Kup książkę Człowiek, który chciał wszystko wiedzieć. Audiobook

Opinie o książce - Człowiek, który chciał wszystko wiedzieć. Audiobook

Inne książki autora
Człowiek, który chciał wszystko wiedzieć
Dror A. Mishani0
Okładka ksiązki - Człowiek, który chciał wszystko wiedzieć

Tajemnicze morderstwo, traumy zgwałconych kobiet i podejrzany policjant, którego nikt nie potrafi zidentyfikować. Przed Awim Awrahamem jego pierwsze...

Człowiek, który chciał wszystko wiedzieć - CD
Dror A. Mishani0
Okładka ksiązki - Człowiek, który chciał wszystko wiedzieć - CD

Tajemnicze morderstwo, traumy zgwałconych kobiet i podejrzany policjant, którego nikt nie potrafi zidentyfikować. Przed Awim Awrahamem jego pierwsze śledztwo...

Reklamy