Cz這wiek przysz這軼i. Pierwszy krok w przysz這嗆

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2016-05-05
Kategoria: Duchowo嗆, religia
Doda/a ksi捫k: ajrin

Ocena: 0 (0 g這s闚)

Szanowni Czytelnicy, poniewa wielu pyta o kolejn seri ksi捫ek "Cz這wiek przysz這軼i", odpowiadamy na Wasze pytania.

Seria ksi捫ek „Cz這wiek przysz這軼i” jest po鈍i璚ona praktycznemu zastosowaniu bada opisanych w cyklu „Diagnostyka karmy”. Jaki powinien by cz這wiek przysz這軼i? Jakie cechy musi posiada, jak powinien odnosi si do 鈍iata i do samego siebie? W tej serii znalaz造 si praktyczne porady, realne histori z 篡cia, odpowiedzi na pytania Czytelnik闚 i wiele innych wa積ych i po篡tecznych informacji obejmuj帷ych wszystkie poziomy ludzkiego 篡cia.

Recenzja ksi捫ki „Cz這wiek przysz這軼i. Pierwszy krok w przysz這嗆”, napisana przez dyrektora handlowego targ闚 ksi捫ki i centrum kongresowego ESO-TEAM w Niemczech Aleksandra Dona

S dobre ksi捫ki i s bardzo dobre ksi捫ki. S bardzo dobre ksi捫ki i s wspania貫 ksi捫ki. S te per造 w morzu ksi捫kowego 鈍iata. Tak per陰 jest ksi捫ka Siergieja ζzariewa. Autor zapoznaje nas ze swoj prac, opowiadaj帷 o licznych spotkaniach z pacjentami, o badaniach, o tym jak mo積a ustali przyczyn choroby i udowadnia to faktami.

Sensacyjna metoda ζzariewa, jego jasne spojrzenie na rzeczy i bezlitosna szczero嗆 dla wielu Czytelnik闚 b璠 inne ni te, do kt鏎ych przywykli, a wr璚z niewygodne. Na pocz徠ku nas to szokuje i zmusza do zastanowienia. Niespodziewanie dla siebie zaczynamy rozumie, 瞠 ponosimy kolosaln odpowiedzialno嗆 nie tylko za siebie, lecz tak瞠 za swoje dzieci i bliskich, a nawet za ca造 otaczaj帷y 鈍iat.

Od swoich Czytelnik闚 wymaga bardzo wiele. Ka盥a strona jego ksi捫ki zawiera wi璚ej informacji, wi璚ej przyk豉d闚 z 篡cia i wi璚ej impuls闚 ni ca豉 ksi捫ka innych autor闚. Pan Siergiej pisze w stylu opowiadania, swobodnie, prosto, bez profesjonalnej terminologii, bez rozbudowanych zda, dzi瘯i czemu jego s這wa i wyja郾ienia prawie niezauwa瘸lnie – tak jakby mistycznie – wp造waj na 鈍iatopogl康 Czytelnika, pomagaj帷 mu si zmieni.

Mog da tylko jedn rekomendacj – czytajcie ksi捫k Siergieja ζzariewa. Nigdzie nie znajdziecie wi璚ej informacji i potencja逝 dla w豉snego rozwoju, zdrowia i pomy郵no軼i oraz dla rozwoju i zdrowia Waszych dzieci.

Kup ksi捫k Cz這wiek przysz這軼i. Pierwszy krok w przysz這嗆

Opinie o ksi捫ce - Cz這wiek przysz這軼i. Pierwszy krok w przysz這嗆