Dieta nocna. Jedz w dzień, chudnij w nocy!

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2014-04-07
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Dodał/a książkę: elibri

Dieta nocna to pierwszy na świecie potwierdzony badaniami medycznymi, skuteczny sposób na utratę zbędnych kilogramów podczas snu, który przynosi natychmiastowe i trwałe rezultaty. Już podczas pierwszej nocy możesz zgubić prawie 1 kilogram, a podczas pierwszego tygodnia aż 4 kilogramy nadmiernej wagi.

Dr Caroline Apovian, czołowa badaczka otyłości i redukcji wagi, stworzyła kompilacyjną dietę (postna oraz proteinowa), która w połączeniu z minimum 6 godzinami snu dziennie, zapewnia trwałą i szybką utratę wagi.

Dwufazowa dieta nocna pomogła tysiącom osób schudnąć i utrzymać osiągnięte rezultaty, bez konieczności przestrzegania rygorystycznych ograniczeń żywieniowych. I faza (jednodniowa) pobudza natychmiastową utratę wagi i przyspiesza spalanie tłuszczu. II faza (sześciodniowa) utrzymuje organizm w trybie spalania tłuszczu, pozwalając na zdrową utratę wagi i nie pozbawiając organizmu składników odżywczych. Wystarczy naprzemiennie stosować obie fazy i regularnie sypiać, by zobaczyć natychmiastowe efekty.

Z dietą nocną błyskawicznie stracisz zbędne kilogramy, spalisz tłuszcz, ale nie mięśnie, ograniczysz zatrzymywanie wody w organizmie, unikniesz efektu plateau (zatrzymanie procesu chudnięcia), znacząco poprawisz swój stan zdrowia, a także zmniejszysz ryzyko wystąpienia chorób serca, nowotworów czy cukrzycy typu 2, a przy tym możesz spożywać wiele produktów, takich jak: masło orzechowe, awokado czy ziemniaki.

Książka, oprócz naukowego wyjaśnienia zasad działania i korzyści wynikających ze stosowania diety, zawiera również przepisy na zdrowe i pożywne dania i plan posiłków na 28 dni, zestawy ćwiczeń, które można wykonywać w domu a także instrukcje, jak przestrzegać diety - nawet podczas wakacyjnych wyjazdów.

Dieta nocna to świetny sposób na zgubienie każdej ilości zbędnych kilogramów - już dziś zacznij chudnąć podczas snu!

Kup książkę Dieta nocna. Jedz w dzień, chudnij w nocy!

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Przeczytane:2014-07-01, Ocena: 5, Przeczytałam,
Dieta hybrydowa   Kolejna dieta-cud zakończyła się porażką? Zamiast utraty kilogramów Twoja waga pokazuje kilka dodatkowych? Największym problemem w trakcie diety są dla Ciebie ograniczenia czy wyłączenie niektórych grup produktów? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, jeśli masz wrażenie, że tyjesz nawet od powietrza, czas radykalnie zmienić sposób żywienia i… myślenia. Czas na dietę nocną, która nie tylko sprawi, że zgubisz kilogramy, ale zachowasz wigor i doby humor przez cały dzień.   Sekret diety nocnej zdradza dr med. Caroline Apovian, lekarz medycyny otyłości, która specjalizuje się w redukcji wagi ciała, pracując jako dyrektor Nutrition and Weight Management Center w Bostońskim Centrum Medycznym. Przy pomocy Frances Sharpe Apovian dzieli się z czytelnikami wiedzą na temat sposobu działania, prowadzącego do trwałej zmiany wyglądu. Poradnik Dieta nocna. Jedz w dzień, chudnij w nocy, opublikowany nakładem wydawnictwa Illuminatio, nie jest kolejną książką obiecującą spektakularne rezultaty dzięki modnej w USA diecie, nie wymaga od nas przetrwania o wodzie i jednym jajku dziennie, nie zmusza nas do jedzenia rzeczy tłustych albo płynnych czy dostosowania spożywanych produktów do własnej grupy krwi.   Powstała na bazie wieloletniego doświadczenia autorki dieta hybrydowa pozwala schudnąć do jednego kilograma z dnia na dzień, zapobiec ...

Opinie o książce - Dieta nocna. Jedz w dzień, chudnij w nocy!