Dieta South Beach. Szybkie i łatwe przepisy. Książka kucharska

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2006
Kategoria: Poradniki
ISBN: 83-73-01862-X
Liczba stron: 338
Dodał/a książkę: szczepanik

Ocena: 0 (0 głosów)

Dieta South Beach to rewelacyjny, znany już na całym świecie program żywienia, który sprzyja długofalowemu chudnięciu i poprawienie stanu zdrowia.
W książce Dieta South Beach. Książka kucharska. Szybkie i łatwe przepisy znajdziesz 200 całkowicie nowych przepisów, dzięki którym prawidłowe odżywianie się staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek.
Ta niezwykła, pięknie ilustrowana ksiażka na pewno zainspiruje wszystkich do tego, by zdrowo się odżywiali, nie rezygnując z rozkoszy podniebienia. A więc do dzieła!
Dieta South Beach to znacznie więcej niż tylko znany program utraty masy ciała, który pomógł milionom ludzi zrzucić zbędne kilogramy i poprawić zdrowie. Jest to przede wszystkim styl życia oparty na tym, co eksperci zgodnie uznają obecnie za najzdrowszy sposób odżywiania się: na diecie zawierającej dobre tłuszcze, dobre węglowodany, chude źródła białka, dużo błonnika oraz mnóstwo wartościowych artykułów spożywczych. Jedzenie zgodnie z tymi zasadami jest łatwe, ale często napięcia związane z niezwykle szybkim tempem współczesnego życia niweczą najlepsze intencje. Dzięki książce Dieta South Beach. Książka kucharska. Szybkie i łatwe przepisy przygotowywanie zdrowych produktów stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek.
Pięknie ilustrowana Dieta South Beach. Książka kucharska. Szybkie i łatwe potrawy jest nieocenionym źródłem informacji zawierającym słowniczek składników, podstawy diety South Beach oraz mnóstwo pomysłów na szybkie do przygotowania dania.

Kup książkę Dieta South Beach. Szybkie i łatwe przepisy. Książka kucharska

Opinie o książce - Dieta South Beach. Szybkie i łatwe przepisy. Książka kucharska

Inne książki autora
Dieta South Beach. Dobre węglowodany, dobre tłuszcze. Przewodnik
Arthur Agatston0
Okładka ksiązki - Dieta South Beach. Dobre węglowodany, dobre tłuszcze. Przewodnik

Dzięki temu podręcznemu przewodnikowi dowiesz się, co dokładnie jeść, a czego unikać, jak wybierać zdrowe potrawy odpowiadające zasadom diety South Beach...

Dieta South Beach czyli jak w 30 dni zyskać zdrowie i schudnąć
Arthur Agatston0
Okładka ksiązki - Dieta South Beach czyli jak w 30 dni zyskać zdrowie i schudnąć

Dieta South Beach to program zdrowotny stworzony przez lekarza kardiologa Arthura Agatstona, by pomóc pacjentom z nadwagą, który redukuje...

Reklamy