Dieta South Beach: Książka kucharska: Szybkie i łatwe przepisy

Dieta South Beach to rewelacyjny, znany już na całym świecie program żywienia, który sprzyja długofalowemu chudnięciu i poprawienie stanu zdrowia.

W książce "Dieta South Beach. Książka kucharska. Szybkie i łatwe przepisy" znajdziesz 200 całkowicie nowych przepisów, dzięki którym prawidłowe odżywianie się staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Ta niezwykła, pięknie ilustrowana książka na pewno zainspiruje wszystkich do tego, by zdrowo się odżywiali, nie rezygnując z rozkoszy podniebienia. A więc do dzieła!

Dieta South Beach to znacznie więcej niż tylko znany program utraty masy ciała, który pomógł milionom ludzi zrzucić zbędne kilogramy i poprawić zdrowie. Jest to przede wszystkim styl życia oparty na tym, co eksperci zgodnie uznają obecnie za najzdrowszy sposób odżywiania się: na diecie zawierającej dobre tłuszcze, dobre węglowodany, chude źródła białka, dużo błonnika oraz mnóstwo wartościowych artykułów spożywczych. Jedzenie zgodnie z tymi zasadami jest łatwe, ale często napięcia związane z niezwykle szybkim tempem współczesnego życia niweczą najlepsze intencje. Dzięki książce "Dieta South Beach. Książka kucharska. Szybkie i łatwe przepisy" przygotowywanie zdrowych produktów stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek.

Informacje dodatkowe o Dieta South Beach: Książka kucharska: Szybkie i łatwe przepisy:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2006 (data przybliżona)
Kategoria: Poradniki
Tłumaczenie: Jóźwiak Bożena

Kup książkę Dieta South Beach: Książka kucharska: Szybkie i łatwe przepisy

Dieta South Beach: Książka kucharska: Szybkie i łatwe przepisy - opinie o książce

Avatar użytkownika - Justyna641
Justyna641
Przeczytane:2009-04-06, Ocena: 3, Przeczytałam,
Dieta South Beach: Przewodnik: Dobre węglowodany, dobre tłuszcze
Arthur Agatston0
Okładka ksiązki - Dieta South Beach: Przewodnik: Dobre węglowodany, dobre tłuszcze

Dieta South Beach przebojem zdobyła świat - już miliony kobiet i mężczyzn skorzystały z doskonale zrównoważonej diety, która pozwala jeść smaczne potrawy...

Dieta South Beach czyli jak w 30 dni zyskać zdrowie i schudnąć
Arthur Agatston0
Okładka ksiązki - Dieta South Beach czyli jak w 30 dni zyskać zdrowie i schudnąć

Dieta South Beach to program zdrowotny stworzony przez lekarza kardiologa Arthura Agatstona, by pomóc pacjentom z nadwagą, który redukuje ryzyko zachorowania...