DIY. Żyj pięknie!

DIY żyj pięknie przedstawia ponad 70 wyselekcjonowanych tutoriali, które sprawią, że odkryjesz na nowo urodę otaczających Cię przedmiotów i tchniesz w nie nowe życie, znajdziesz sposób na prezent dla każdego, odświeżysz wnętrze i nauczysz się wielu  użytecznych trików. I co najważniejsze, będziesz się przy tym świetnie bawić.

Skorzystaj z naszych inspiracji i przekonaj się, że to przygoda dla każdego. Jeśli masz dosyć marnowania, wyrzucania i ciągłych zakupów, to mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne: DIY.

Jeszcze nigdy naprawa i przerabianie przedmiotów nie były tak szalenie... łatwe!

Zainspiruj się naszymi rozwiązaniami i pomysłami, a Twój dom, Twoje dzieci, goście i znajomi będą Ci wdzięczni jak nigdy wcześniej.

Daj się ponieść wyobraźni, twórz, odpoczywaj i czerp radość z małych rzeczy. Naucz się w pełni i świadomie korzystać z przedmiotów, a jeśli tego wymagają - daj im drugie życie. Sprawdź, jakie to proste i... piękne.

DaWanda.pl jest internetową platformą z prezentami, produktami handmade i pomysłami DIY. Umożliwia twórcom oraz pasjonatom rękodzieła dzielenie się swoją pasją i zarabianie na niej. Dawandowy butik może być początkiem także Twojej przygody z własnym biznesem!

Informacje dodatkowe o DIY. Żyj pięknie!:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2017-10-11
Kategoria: Hobby

Kup książkę DIY. Żyj pięknie!

DIY. Żyj pięknie! - opinie o książce

Jeśli uwielbiacie tworzyć, cenicie sobie oryginalność i szukacie inspiracji zrób to sam, to poradnik DIY Żyj pięknie! na pewno Wam się spodoba.
Znajdziemy 70 projektów, które są naprawdę pomysłowe. Na każde zagadnienie przeznaczono 4 strony: efekt, krótki opis wykonywanej rzeczy, wykaz potrzebnych materiałów i działania krok po kroku pokazane na zdjęciach.
Wydanie zasługuje na piątkę. Twarda okładka, świetnej jakości papier, zakładka, czytelny układ i bajecznie kolorowe i piękne zdjęcia. Już samo przeglądanie książki wprawia nas w przyjemny nastrój i inspiruje do zmian.
Poradnik bardzo mi się spodobał. Jestem początkująca w świecie DIY (niekosmetycznym) i cieszy mnie, że odnalazłam sporo prostych tutorialów, których wykonanie nie zajmie zbyt wiele czasu. Wśród moich ulubionych projektów jest pachnąca ciastolina i ciasteczka dla ptaków, które wykonałam razem z moim 6-latkiem. Teraz synek z wielkim zapałem obserwuje, jaki ptaszek przyleci ucztować na naszym balkonie.
DIY Żyj pięknie! będzie cudownym prezentem dla każdego miłośnika DIY. Pomysłów jest tak wiele, ze każdy znajdzie coś dla siebie.

Forget Me Not
Julie Soto