Dla duszy - gram

Wiersze i piosenki prawie wszystkie.

Andrzej Poniedzielski przez najbliższych nazywany jest ,,logo listopada", sam  o sobie mówi: ,,nevergreen" i ,,deklaracja niemłodości". Jego niespieszne wywody wzbudzają wielki aplauz widowni i dowodzą, że jest w nas potrzeba błyskotliwego humoru i poetyckiego spojrzenia na świat.
,,Dla duszy - gram" to najpełniejsze wydanie wierszy i piosenek Andrzeja Poniedzielskiego - poety, artysty  niosącego  niezmącony  spokój, inteligencję, wrażliwość i precyzję słowa.

Andrzej Poniedzielski jest artystą, który nie potrzebuje tego, żeby o Nim pisać. On sam się pisze. I warto Go poczytać.
Artur Andrus

Za bardzo dobrego poetę, który czasem reprezentuje swoje utwory w formie kabaretowej, uważam Andrzeja Poniedzielskiego. Innych wymienić nie potrafię.
Wojciech Młynarski

Poniedzielski pozwala poczuć przyjemny posmak wspaniale ponurego pogodzenia się ze światem. Kiedy czytam te wiersze, słyszę jego głos w każdym słowie. I jego milczenie w przerwach między słowami.
Jerzy Bralczyk

Andrzej Poniedzielski - poeta, autor tekstów piosenek, twórca scenariuszy, reżyser, konferansjer i humorysta. Laureat wielu festiwali oraz przeglądów piosenki autorskiej i studenckiej. Od marca 2007 roku kierownik literacki ,,Sceny na dole" Teatru Ateneum w Warszawie. Odznaczony srebrnym medalem Gloria Artis,  tytułami Mistrza Mowy Polskiej  i Ambasadora Polszczyzny 2015.

Informacje dodatkowe o Dla duszy - gram:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka