Co roku z radością i niecierpliwością wyczekujemy na najwspanialsze święta - Boże Narodzenie. Jednak im bardziej się zbliżają, tym bardziej dają się nam we znaki gorączka przedświątecznych przygotowań, zakupy w zatłoczonych sklepach, rozkapryszone dzieci i wizja gości, których będziemy przyjmować... Niestety, dramatycznie uwidaczniają się wtedy również różnice w męskim i kobiecym podejściu do świąt. Boże Narodzenie to dla wielu par okres ciężkiej próby. Kobiety i mężczyźni doprowadzają się nawza

Informacje dodatkowe o Dlaczego mężczyźni odkładają przygotowania na ostatnią chwile, a kobiet mają wszystko zapięte na ostatni guzik:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 83-7510-090-7

Kup książkę Dlaczego mężczyźni odkładają przygotowania na ostatnią chwile, a kobiet mają wszystko zapięte na ostatni guzik

Dlaczego mężczyźni odkładają przygotowania na ostatnią chwile, a kobiet mają wszystko zapięte na ostatni guzik - opinie o książce

Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą?
Allan Pease, Barbara Pease0
Okładka ksiązki - Dlaczego mężczyźni kłamią, a kobiety płaczą?

Dlaczego mężczyźni są niepewni swojej miłości? ? Dlaczego mężczyźni unikają zobowiązań? ? Dlaczego mężczyźni na całym świecie uważają, że kobiety nieustannie...

Mowa ciała w miłości
Allan Pease, Barbara Pease0
Okładka ksiązki - Mowa ciała w miłości

Język ciała w życiu miłosnym- jak go zrozumieć i używać z pozytywnym skutkiem   Allan i Barbara Pease są światowej sławy ekspertami w dziedzinie...