Dragon Age. Utracony tron

Wydawnictwo: Fabryka Słów
Data wydania: 2009-10-23
ISBN: 978-83-7574-162-9
Dodał/a książkę: takahe

Kiedy matka młodego Marica, ukochana Królowa Rebeliantka, zostaje zdradzona i zamordowana przez niewiernych szlachciców, ten musi poprowadzić armię i podjąć próbę uwolnienia królestwa spod jarzma obcego tyrana. Władzę dzierżą najokrutniejsi, a udręczony lud pragnie sprawiedliwości.

Książę bez królestwa, oszukany i zdradzony, staje w szeregach rebelii. Jego sojusznikiem jest młody banita Loghain oraz Rowan - piękna wojowniczka, przyrzeczona mu od urodzenia na żonę.

Otoczony przez zdrajców i szpiegów Maric musi nie tylko przeżyć, ale wypełnić swoje przeznaczenie: uwolnić Ferelden i przywrócić swój ród na utracony tron.

Kup książkę Dragon Age. Utracony tron

Opinie o książce - Dragon Age. Utracony tron

Wspaniałe dopełnienie gry, ale sądzę, że osoba, która wcześniej nie miała kontaktu ze światem "Dragon Age'a" mogłaby się tutaj pogubić. Sama w jednym momencie zwątpiłam w swoją wiedzę, a przecież ową grę wręcz ubóstwiam! Mimo wszystko cieszę się, że sięgnęłam po tę książkę i bez wątpienia zakupię własny egzemplarz!
Avatar użytkownika - blackithilien
blackithilien
Przeczytane:2015-03-06, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2015, Mam,
Dla fanów Dragon Age - pozycja idealna. Żałuję tylko, że przechodząc grę po raz drugi, uczyniłam to przed przeczytaniem książki. Możliwe, że moje wybory by się nieco zmieniły. W Utraconym tronie poznajemy historię młodego króla i młodego łotrzyka, późniejszego zdrajcy. W trakcie czytania, tak polubiłam Loghaina, że pierwsza część gry wydaje mi się aż nieprawdopodobna. Dla osób, które nie są zaznajomione z uniwersum DA - książki to naprawdę dobra powieści fantasy i świetny sposób, żeby rozpocząć z nim przygodę.
Avatar użytkownika - brzoza_dg
brzoza_dg
Przeczytane:2015-03-31, Ocena: 4, Przeczytałem, 12 książek 2015,
Dragon Age: Rozłam
David Gaider0
Okładka ksiązki - Dragon Age: Rozłam

Cole umarł w najgłębszym lochu w Białej Iglicy. Kiedy zgasło ostatnie wspomnienie o nim, zrodził się Duch Iglicy. Chociaż… może to tylko wciąż samotny...

Dragon Age: Powołanie
David Gaider0
Okładka ksiązki - Dragon Age: Powołanie

Główny scenarzysta gry "Dragon Age: Początek", David Gaider, powraca z kontynuacją swojej powieści "Dragon Age: Utracony tron". Kiedy przychodzi czas Powołania...

Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa